هندزفری بی سیم حلزونی

هندزفری بی سیم حلزونی

آشنایی کامل با هندزفری بی سیم حلزونی

هندزفری بی سیم حلزونی و معرفی کامل


همانطور که از اسم این هندزفری بی سیم  مشخص است، این مدل ظاهری مشابه با حلزون دارد. هندزفری بی سیم حلزونی دارای طراحی بسیار ظریف است. استفاده از آن آسان و راحت است. وزن سبک آن سبب می شود که احساس درد و خستگی در گوش ایجاد نکند. سادگی استفاده از این مدل هندزفری سبب شده محبوبیت آن میان کاربران افزایش یابد. هدف اصلی این مقاله، اقدامی در جهت آشنایی کامل با هندزفری بی سیم حلزونی است. 


معرفی هندزفری بی سیم حلزونی


هندزفری بی سیم حلزونی، ابزاری است که بدون نیاز به دستها و به سادگی می توانید از آن استفاده کنید. از این هندزفری می توانید برای انتقال دستورها در ابزارهای صوتی، رادیویی، تلفن های هوشمند و بسیاری از ابزارهای چند رسانه ای استفاده کنید. امنیت استفاده از هندزفری بی سیم  سبب شده بسیاری از کشورها برای رانندگان استفاده از این نوع هندزفری را به یک قانون و ضرورت تبدیل کنند. 

بخش های مختلف یک هندزفری بی سیم حلزونی


با اطمینان کامل می توانیم بگوییم هندزفری بی سیم حلزونی،  کوچکترین مدل موجود در بازار است. طراحی آن برگرفته از حلزون است و کاملا با بخش حلزونی گوش جفت و هماهنگ است. طراحی آن بسیار خاص است. این هندزفری دارای قابلیت مکالمه و گوش دادن به موسیقی است. جالب ترین ویژگی که به این نوع هندزفری نسبت داده می شود، امکان اتصال همزمان به دو دستگاه است.

در هندزفری بی سیم  از فناوری بلوتوث برای برقراری ارتباط با دستگاه ها یا تلفن های هوشمند استفاده می شود. 


به دلیل اینکه ارتباطات امروزه نقش موثری در پیشبرد اهداف کاری و تجاری دارند، در نتیجه مکالمات تلفنی به جایگاه خاصی دست یافته اند. به همین دلیل قابلیت برقراری تماس یا پاسخگویی به تماس های ورودی در هر شرایطی ( از قبیل ورزش، رانندگی، انجام کارهای منزل، نگهداری از کودکان و …) یک نیاز اساسی است. و ابزاری که بتواند به این نیاز پاسخ مناسب دهد می تواند جایگاه خوبی در بین کاربران کسب کند. هندزفری  حلزونی نیز برای کاربران این امکان را فراهم کرده که بتوانند در هر شرایطی بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی بتوانند به آسانی با مخاطبین خود صحبت کرده و تماس ها را پاسخگو باشند. 


مزایای استفاده از هندزفری بی سیم حلزونی

هندزفری بلوتوث حلزونی دارای تنوع رنگی و کاربرد آسان است


مطمئنا برای افرادی که به دلیل مشغله کاری نیاز به برقراری تماس های متعدد روزانه هستند. همچنین برای افرادی که تمایل دارند در حین ورزش و پیاده روی به موسیقی مورد علاقه خود گوش کنند، هندزفری یک ضرورت است. اما قطعا وزن هندزفری مهمترین عاملی است که برای آنها در اولویت است. زیرا با استفاده طولانی مدت نمی توانند وزن زیادی را روی سر و گوش خود تحمل کنند. از این رو سبک وزن بودن نیز اولویت اصلی انتخاب آنها خواهد بود.


از سوی دیگر، این کاربران محصولی را انتخاب خواهند کرد که هندز فری با ساختار گوش آنها بیشترین انطباق را داشته باشد. بعلاوه میزان نویز در آن کم بوده و کیفیت صدایی بسیار عالی داشته بشاد. همه این موارد در ساخت هندزفری بی سیم حلزونی مد نظر قرار گرفته است. به همین دلیل آنها سعی کرده اند محصولی ارائه دهند که علاوه بر سبکی وزن، با ساختار درونی و بیرونی گوش انطباق کامل داشته باشد و صدایی بسیار با کیفیت را برای کاربران به ارمغان بیاورد. 


چرا باید از هندزفری بی سیم  استفاده کنیم؟


همانطور که اشاره کردیم در هندزفری بی سیم حلزونی از فناوری بلوتوث استفاده شده است. در نتیجه شما با اتصال آن به تلفن همراه می توانید بدون در دست گرفتن گوشی و ضمن انجام امور شخصی، کاری و ورزشی به تماس ها پاسخ داده و یا موسیقی دلخواه خود را گوش دهید. علاوه بر این وزن بسیار مناسب و طراحی عالی این محصول سبب می شود شما در گوش خود احساس سنگینی نداشته باشد. 


امکانات موجود در هندزفری بی سیم 

هندزفری بی سیم حلزونی

طراحی سبک و راحت عمده ترین دلیل انتخاب هندزفری حلزونی است


علیرغم اندازه کوچک، این هندزفري قابلیت های فراوانی دارد. مهمترین قابلیت های موجود در هندزفری بی سیم حلزونی عبارتند از:


⦁ وجود میکروفون داخلی که سبب می شود مکالمه آسانی داشته باشید. دکمه قطع و وصل روی بدنه این هندزفری تعبیه شده است، در نتیجه به راحتی می توانید تماس یا موسیقی را قطع کنید.
⦁ اگر شما در حال گوش دادن به موسیقی باشید به محض دریافت پیام ورودی، موسیقی قطع خواهد شد. و شماره تماس گیرنده به صورت عدد به عدد برای شما خوانده خواهد شد. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که در صورت عدم تمایل به پاسخگویی تماس را رد یا بدون پاسخ بگذارید.


⦁ علاوه بر این، هندزفری بی سیم حلزونی دارای یک کابل usb است. با استفاده از این کابل می توانید به آسانی هندزفری را شارژ کنید.
⦁ به یاد داشته باشید که از این هندزفری می توانید در هر شرایطی استفاده کنید.


ویژگی های منحصر بفرد هندزفری 

هندزفری بی سیم حلزونی

هندزفری حلزونی با استفاده از فناوری بلوتوث می تواند به دستگاه ها و گوشی های مختلف متصل شود


⦁ از این هندزفری می توانید برای انواع دستگاه های اندرویدی و دارای سیستم عامل IOS استفاده کنید.
⦁ می توانید از آن برای مکالمات و گوش دادن به موسیقی استفاده کنید.
⦁ از این هندزفری می توان برای گوشی، تبلت و لپ تاپ استفاده کرد.
⦁ هندزفری بی سیم حلزونی قابلیت اعلام صوتی شماره تماس های ورودی را دارد.
⦁ این هندزفری به دلیل طراحی خاص کاملا در بخش حلزونی گوش شما قرار می گیرد.
⦁ دارای قابلیت ارسال رندومی رنگ است.
⦁ از این هندزفری می توانید در دامنه 10 متر استفاده کنید.
⦁ در طراحی آن از فناوری های جدید استفاده شده و سبک طراحی آن مشابه با ایرپاد است.
⦁ در این هندزفری از فناوری بلوتوث نسخه 4 استفاده شده است.
⦁ فرکانس این هندزفری 2.4 گیگاهرتز می باشد.
⦁ می توانید از این هندزفری برای اتصال همزمان دو دستگاه استفاده کنید.
⦁ با استفاده از هندزفری بی سیم حلزونی شما صدایی صاف و بسیار شفاف را تجربه خواهید کرد.
⦁ این هندزفری از نوع مدل های موزیکال است. 


چگونه می توان هندزفری حلزونی را به بلوتوث متصل کرد؟


اتصال این هندزفری به بلوتوث بسیار آسان است. کافی است دکمه این هندزفری را فشار دهید تا چراغ قرمز آن به حالت چشمک زن درآید. در این لحظه می توانید نام این هندزفری را که معمولا S530 ایت را در دستگاه مورد نظر خود پیدا کنید. سپس فرایند جفت شدن را انجام دهید. اتصال همزمان این هندزفری به دو دستگاه نیز تابع همین قانون است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.