آرشیو دسته بندی: اسپیکر

اسپیکر

اسپیکر ها در واقع بلند گوهایی بزرگ با توانایی تولید صدا در حجم و فرکانس بسیار بالا می باشند.این ابزار زمانی بوجود امد که بلند گوهای گوشی های تلفن همراه جوابگوی نیاز کاربران نبود. و نیاز به پخش صدا و موسیقی با صدای بلند و در هر مکانی احساس می شد.

این بلند گو ها برای تولید صدای با فرکانس بالا نیاز به انرژی زیادی دارند . این منبع انرژی از طریق برق  تامین می شود. اما سوال این است که در مکانی که به منبع برق دسترسی نداریم چجوری از موسیقی با صدای بلند لذت ببریم . این یک تضاد بود که در خواست برای حل آن به تولید اسپیکر های شارژی شد. که با داشتن باتری همراه نیاز به برق را برای ما رفع کرده است. اما این باتری نیز مدت زمانی می تواند انرژی لازم برای اسپیکر را تامین کند. بنابراین باتری های با کیفیت بالاتر تولید شد.اسپیکر های امروزی با داشتن باتری های لیتیومی نسل جدید هم انرژی بیشتری را به شما می دهند و هم وزن بسیار سبکی دارند.که این ویژگی حمل کردن این اسپیکر ها را خیلی خیلی راحت کرده است.

اتصال

اسپیکر های قابل حمل امروزی با داشتن درگاه های متنوع نیاز شما را از هر نوعی جوابگو هستند . از جمله این درگاه ها شما می توانید از طریق فلاش مموری و اتصال آن به اسپیکر از موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید. درگاه دیگر که شما می توانید از آن استفاده کنید درگاه اتصال مموری کارت می باشد شما با مموری کارت نیز می توانید به موسیقی گوش دهید.درگاه دیگر استفاده از کابل آیوکس می باشد که این ویژگی خیلی بدرد بخور است و شما می توانید.با استفاده از کابل آیوکس و اتصال یک سر آن به گوشی خود و دیگری به اسپیکر می توان از موسیقی های مورد علاقه خود که همیشه در گوشی خود حمل می کنید لذت ببرید .

یکی دیگر از راه های مورد علاقه کاربران استفاده از وایرلس یا همان اتصال بیسیم می باشد.