فست شارژ اصلی سامسونگ

فست شارژ

با فناوری فست شارژ اصلی سامسونگ آشنا شوید

فست شارژ اصلی سامسونگ

فست شارژ اصلی سامسونگ


امروزه کاربران از گوشی های هوشمند خود برای انجام امور کاری، تحصیل و بازی استفاده می کنند. استفاده های چندگانه از گوشی ها سبب ارتقای ظرفیت باتری ها شد. اما این ارتقا به تنهایی می توانست مدت زمان مورد نیاز برای شارژ شدن باتری را افزایش دهد. به همین دلیل سازندگان تلفن های هوشمند تصمیم گرفتند فناوری هایی برا افزایش سرعت شارژ شدن باتری بدون افزایش گرما و کاهش عمر باتری ابداع کنند. در نتیجه فناوری فست شارژ ابداع و معرفی شد. سامسونگ یکی از برندهایی است که در محصولات جدید خود قابلیت استفاده از فست شارژ اصلی سامسونگ را قرار داده است. پس ضرورت دارد که با فناوری فست شارژ اصلی سامسونگ آشنا شوید.


نحوه عملکرد فست شارژ اصلی سامسونگ چگونه است؟


شارژ سریع یا همان فست شارژ به این معنی است که شما در مدت زمان کمتری می توانید باتری گوشی خود را شارژ کنید. فناوری به کار رفته در این مدل شارژرها به این صورت است که با استفاده از چیپست های خاص، ضمن افزایش توان، هیچ نوع گرمای اضافی ایجاد نمی شود. در نتیجه به باتری آسیبی وارد نمی شود. عمر باتری نیز کاهش نمی یابد. هر کمپانی برای ساخت این نوع شارژر ها از فناوری خاصی استفاده می کند. در فست شارژ اصلی سامسونگ از فناوری کوالکام استفاده شده است.

فست شارژ اصلی سامسونگ

کاهش مدت زمان شارژ باتری گوشی با فناوری فست شارژ


شاید از خود بپرسید چرا هر کمپانی فناوری خاصی برای فست شارژرها استفاده می کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هر کمپانی در ساختی گوشی های هوشمند خود از پردازنده های خاصی استفاده می کند. در نتیجه برای هماهنگی و انطباق کامل بین پردازنده و فست شارژر، باید از فناوری خاص متناسب با آن استفاده کرد.

برای مثال در گوشی های هوشمند ساخته شده توسط سامسونگ، پردازنده کوالکام استفاده می شود. در نتیجه در فست شارژ اصلی سامسونگ نیز از فناوری کوالکام استفاده شده است. به همین دلیل از این نوع فست شارژر می توانید برای گوشی ها استفاده کنید که دارنده این نوع پردازنده باشند.


از  فست شارژ اصلی سامسونگ  در چه گوشی هایی می توان استفاده کرد؟


به دلیل اینکه فست شارژ یک فناوری جدید است، پس نمی توان از این شارژرها برای همه گوشی های ساخته شده توسط یک کمپانی استفاده کرد. به عبارت ساده از فست شارژ اصلی سامسونگ در گوشی هایی می توان استفاده کرد که قابلیت پشتیبانی از این نوع فناوری را داشته باشند. ما در ادامه به معرفی گوشی های دارای این فناوری می پردازیم.


گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ

فست شارژ اصلی سامسونگ

اس 10 پلاس سامسونگ


گلکسی اس 10 پلاس یکی از تلفن های هوشمند ساخته شده توسط کمپانی سامسونگ است. ظرفیت باتری این گوشی 4100 میلی آمپر است. این گوشی قابلیت پشتیبانی از فناوری شارژ سریع کوالکام 2.0 را دارد. در نتیجه با استفاده از فست شارژ اصلی  می توانید در مدت سی دقیقه ظرفیت باتری را به 45 درصد برسانید.

فست شارژ اصلی سامسونگ
گلکسی اس 10 سامسونگ


اس 10 سامسونگ نیز قابلیت پشتیبانی از فست شارژ را دارد. ظرفیت باتری این گوشی 3400 میلی آمپر است و با استفاده از فناوری کوالکام 2.0 می توان سرعت شارژ باتری این گوشی را افزایش داد. در مورد این مدل گوشی، با استفاده از فست شارژ اصلی سامسونگ در مدت 30 دقیقه ظرفیت باتری به 50 درصد خواهد رسید.


گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ

فست شارژ اصلی سامسونگ

نوت 10 پلاس سامسونگ


این گوشی هوشمند از نسل پنجم اینترنت پشتیبانی می کند. ظرفیت باتری این مدل خوش دست 4300 میلی آمپر است. با استفاده از فست شارژ اصلی سامسونگ دارای فناوری کوالکام 2.0 می توانید در مدت زمانی حدود 30 دقیق ظرفیت باتری خالی گوشی را تا 45 درصد افزایش دهید.


گلکسی ای 70 سامسونگ

فست شارژ اصلی سامسونگ
این مدل از گوشی، یک گوشی میان رده است که قابلیت پشتیبانی از فست شارژ را دارد. باتری این دستگاه دارای ظرفیت 4500 میلی آمپر است. شارزی که برای این گوشی طراحی شده 25 واتی است. در نتیجه با استفاده از فست شارژ  سامسونگ می توانید در مدت زمانی در حدود 30 دقیقه، مقدار شارژ باتری را به 45 درصد برسانید.


گلکسی فولد سامسونگ

فست شارژ اصلی سامسونگ

گلکسی فولد سامسونگ


مطمئنا تاکنون اسم گوشی هوشمند و تاشدنی سامسونگ را شنیده اید. می توانید این مدل را اولین گوشی هوشمند و تاشو ساخت کمپانی سامسونگ بدانید. یکی از امکانات این گوشی، قابلیت پشتیبانی از فست شارژ است. باتری که در این گوشی استفاده شده دارای ظرفیتی معادل با 4380 میلی آمپر است. لازم به ذکر است که این گوشی از فناوری کوالکام 2.0 پشتیبانی می کند. در نتیجه با استفاده از فست شارژ اصلی سامسونگ می توانید در مدت 30 دقیقه شارژ باتری را از صفر به 40 درصد برسانید.


گلکسی آ 90 سامسونگ

فست شارژ اصلی سامسونگ
باتری موجود در این گوشی 25 واتی است. و ظرفیتی معادل با 3700 میلی آمپر دارد. این گوشی یکی دیگر از گوشی های سامسونگ است که قابلیت پشتیبانی از فناوری فست شارژ را ادارد. استفاده از فست شارژ اصلی سامسونگ سبب می شود تا بتوانید در مدت زمانی حدود 30 دقیقه شارژ باتری این گوشی را از صفر به 55 درصد برسانید.


گلکسی ام 40 سامسونگ

فست شارژ اصلی سامسونگ
این محصول در مدل های میان رده رو به پایین گوشی های سامسونگ قرار دارد. قیمت ان بسیار مناسب می باشد. علاوه بر این از نظر سخت افزاری دارای کیفیت مطلوب است. ظرفیت باری این گوشی 3500 میلی آمپر است. همچنین این مدل قابلیت پشتیبانی از فست شارژ را دارد. به همین دلیل با استفاده از فست شارژ اصلی  می توانید ظرف مدت 30 دقیقه ظرفیت باتری خالی را به 40 درصد برسانید. اگر شما می خواهید با پرداخت هزینه نسبتا کم، از یک گوشی با کیفیت بهره مند شوید. ما به شما گوشی های سری ام سامسونگ را پیشنهاد می کنیم.


گلکسی A80 سامسونگ

فست شارژ اصلی سامسونگ

A80 سامسونگ


این محصول نیز در دسته گوشی های میان رده تولید شده توسط کمپانی سامسونگ قرار می گیرد. ظرفیت باتری این گوشی 3700 میلی آمپر است. و شارژر آن نیز 25 واتی می باشد. این مدل نیز قابلیت پشتیبانی از فناوری فست شارژ را دارد. در نتیجه با استفاده از فست شارژ اصلی سامسونگ می توانید در مدت 30 دقیقه شارژ باتری خالی را به 55 درصد برسانید.


سایر مدل های سامسونگ دارای قابلیت پشتیبانی از فناوری فست شارژ


گوشی هایی مانند نوت 9، فول 5F، گلکسی آ 60، گلکسی آ 9، گلکسی اس 9 پلاس، گلکسی اس 9، گلکسی اس لایت، گلکسی آ 8، گلکسی اس 8، نوت 8، و گلکسی آ8 استار سایر مدل های تولید شده توسط کمپانی سامسونگ هستند که می توانید از فست شارژ اصلی سامسونگ برای آنها استفاده کنید. البته جدا از شارژر باید مواردی دیگر را نیز مد نظر داشته باشید مانند کابل اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.