کابل پاوربانک CC-50

کابل پاوربانک

کابل پاوربانک مدل CC-50

 

کابل پاوربانک مدل CC-50

 

با سلام خدمت دوستان تاپیکسی عزیز امروز با معرفی یک کابل پاوربانک موکسوم  بنام  کابل پاوربانک مدل CC-50 با شما همراه هستیم.

کابل های پاوربانک برای استفاده در این نوع از شارژرهمراه بکار برده می شوند. و به دلیل طول کوتاه مناسب برای استفاده در شارژر های دیواری نمی باشند. اگر شما علاقه مند به مطالعه در باره پاوربانک ها هستید به شما لینک زیر را پیشنهاد می کنم.

پاوربانک چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

پاوربانک ها در واقع یک منبع ذخیره انرژی می باشند که ما برای شارژ کردن باتری گوشی ها ، گجتها ، چراغ های شارژی و کلی محصول دیگر که از باتری برای تامین انرژی لازم خود بهره می گیرند، از آنها استفاده می کنیم.

شما ابتدا با استفاده از برق شهری پاوربانک خود را شارژ کرده و در زمان های مورد نیاز و هنگامی که به برق خانگی دسترسی ندارید می توانید گوشی خود ویا هر وسیله ای را با آن شارژ کنید.

پاوربانک ها از چندین باتری قابل شارژ ساخته شده اند که بسته به میزان شارژ اندازه آنها تغییر می کند.معمولا پاوربانک هایی با ظرفیت 10000 و 20000 در عرف بازار موجود هستند و کاربردی تر بحساب می آیند.

 

پاوربانک 20000 اوسکراپ مدل p3

 

شما برای شارژ کردن پاوربانک خود نیاز به کابل و شارژر دیواری دارید. در داخل پاوربانک ها فقط یک کابل وجود دارد و گاهی این کابل را نیز شرکت سازنده بهمراه آن قرار نداده است. و شما باید خود اقدام به خرید یک کابل دیگر برای پاوربانک خود کنید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مگر کابل شارژر گوشی خودمان بدرد شارژ کردن پاوربانک هم نمی خورد. باید بگویم نه ! همانطور که می دانید ما زمانی از پاوربانک استفاده می کنیم که باتری گوشیمان تمام شده و به منبع برق نیز دسترسی نداریم. پس استفاده بهینه از تمامی شارژ موجود در پاوربانک خیلی ضروری می باشد. شما نباید حتی درصد کوچکی را از شارژ پاور بانک به هدر بدهید. 

استفاده از کابل های موجود برای شارژر هالی دیواری برای شارژ کردن پاوربانک و شارژ کردن گوشی توسط پاوربانک اصلا توصیه نمی شود. چون این کابل ها برای برق پرقدرت خانگی طراحی شده اند و طول 1 متری و یا 120 سانتیمتری آنها که استاندارد برای برق خاگی می باشد. باعث هدر رفت انرژی می شود این هدر رفت در برق خانگی عدد بزرگی بحساب نمی آید ولی در پاوربانک ها قضیه مهمی است. بنابراین کابل های استانداردی برای پاوربانک ها طراحی شد که هم باکیفیت تر و هم سرعت انتقال جریان بسیار بالاتری را از کابل های دیگر داشته باشند.

طول این کابل ها معمولا 30 سانتیمتر بیشتر نیست و این طول کمترین هدر رفت را برای شارژ کردن دارد. چون هرچه طول کابل بیشتر باشد مدت زمان بیشتری طول می کشد که گوشی شما شارژ شود و انرژی بیشتری نیز لازم دارد.

دومین تفاوت کیفیت مواد بکار رفته شده در کابل شارژر پاوربانک می باشد که باید از جنس مس خالص بوده تا انرژی را با سرعت بالا انتقال دهد.

شما اگر بتوانید بین یک کابل شارژر دیورای و این کابل پاوربانک مقایسه ای انجام دهید و گوشی خود را بوسیله این کابل ها شارژ کنید حتما متوجه تفاوت آنها نیز می شوید.

این کیفیت حتی در قیمت آنها نیز تاثیر داشته است بگونه ای این کابل های پاوربانک از کابل های دیگر قیمت بیشتری دارند. تمامی این تفاوت ها به این خاطر است که با کمترین پرت انرژی شما بتوانید از تمامی شارژ پاوربانک خود استفاده کنید.

پس حتما به این نکات توجه کرده و در صورتی که پاوربانک شما بدون کابل می باشد از کابل های استاندارد و اصلی برای پاوربانک خود استفاده کنید.

بیشتر نباشد. این استاندارد برای این در نظر گرفته شده است تا بهترین راندمان را در پروسه شارژ کردن داشته باشیم. اگر طول کابل از این مقدار بیشتر باشد. بر اثر هدر رفت انرژی که یکی از آنها گرماست گوشی شما دیرتر شارژ می شود.

بنابراین چون مقدار شارژ در پاوربانک ها بر خلاف استفاده از برق خانگی خیلی اهمیت دارد و حتی 1% از این شارژ نیز برای ما مهم می باشد پس باید هدر رفت آنرا به حداقل برسانیم. یکی از راه های استفاده از کابل های استاندارد برای پاوبانک ها می باشد. یکی از نکاتی که این کابل ها دارند طول 30 سانتیمتری می باشد این طول حداقل هدر رفت گرما را دارد و می تواند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در پاوربانک ها باشد.

 

 کابل پاوربانک

ویژگی ها

 

کابل پاوربانک  CC-50  با طول 30 سانتیمتری تولید شده است . و در هر 3 مدل لایتنینگ ، تایپ سی و میکرو در فروشگاه تاپیکس موجود می باشد. شما می توانید این کابل را با ضمانت  اصلی و اورجینال بودن تهیه کنید.

 

این کابل طوری ساخته شده است که می تواند جریان با 2.4 آمپر را از خود عبور دهد. که این جریان می تواند گوشی های شما را فست شارژ کند و از شارژ سریع پشتیبانی کند.  برای انتقال دیتا نیز این کابل یک سروگردن نسبت به دیگر کابل ها سریع تر است. برای  ساخت این کابل از 4 عدد هسته سیم مسی استفاده شده که کاملا از مس مرغوب و خالص بوده و جریان را بدون هدر رفت انتقال می دهد. یکی از روشهای تشخیص کابل اصلی از تقلبی که در مطالب گذشته درباره آن گفتگو کردیم که در اینجا شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید. استفاده از یک آهنربا برای تست کردن مسی بودن کابل یا آهنی بودن آن در صورتی که آهنربا کابل را جذب کرد این کابل غیر اصل می باشد. دقت کنید که در این روش ما خود سیم را را تست می کنیم نه سوکت های آن را چون امکان دارد کابل های اصلی در قسمت سوکت از فلز استفاده کرده باشند که ایرادی ندارد.

کابل

 

کابل پاوربانک  CC-50 با کیفیت ساخت بالا  می تواند شارژ سریع گوشی شما را تضمین کند. این کابل در برابر کشیدگی و شکستگی خیلی مقاومت بالایی را دارد و شما براحتی می توانید از آن در کیف و یا جیب خود برای شارژ کردن گوشی با استفاده از پاوربانک استفاده کنید. شما باید برای شارژ کردن خود پاوربانک نیز از این کابل استفاده کنید تا به پاوربانک اسیبی وارد نشود.

 

کابل پاوربانک موکسوم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.