آرشیو دسته بندی: پاور بانک

پاور بانک

با افزایش کاربرد گجت های هوشمند در زندگی امروزه افراد . و کارایی هایی که هر روز به این گجت ها اضافه می شود . تا نیاز های روزانه ما را جوابگو باشند . نیاز به باتری های با ظرفیت بالا بی نهایت محسوس می باشد . چون این گجت ها و در رده اول همه آنها گوشی های تلفن همراه . دارای صفحه نمایش بزرگ می باشند. برای اینکه بتوان نیروی مورد نیاز آن را تامین کرد باید از باتری های با ظرفیت بالا استفاده کرد . با پیشرفت تکنولوژی شرکت های سازنده تلفن همراه سعی در افزایش ظرفیت باتری گوشی های خود کرده اند .و در این ضمینه شرکت شیاومی در رده های بالا قرار دارد . گوشی redmi 6i با ظرفیت باتری 5000 میلی آمپر با یک بار شارژ کامل می تواند29 ساعت برای شما وبگردی را تضمین کند .

اما باز هم این باتری تمام می شود و مشکل زمانی است که شما به منبع برق دسترسی ندارید. حالا یا در سفر هستید و یا در طبیعت هستید. و برای آخر هفته خود برنامه ریزی کرده اید.و شارژ گوشی یا هر دستگاهی که دارای باتری می باشد تمام می شود.حالا راه چاره چیست؟

پاوربانک

پاوربانک یک ابزار کارامد می باشد که میتواند مشکل شما را برطرف کند . حالا پاوربانک چیست ؟

پاور بانک یک منبع انرژی می باشد که با مدرای خاص که دارد می تواند انرژی برق را در خود ذخیره کند. و در هنگام نیاز با اتصال دستگاه خود به آن باتری شما را شارژ می کند.

پاوربانک ها دارای ظرفیت های متفاوتی می باشند .که شما بسته به نیاز خود می توانید هر ظرفیت را تهیه کرده و استفاده کنید. معمولا در ظرفیت های 10000 و 20000 در بازار موحود می باشند.

شما با حساب کردن ظرفیت باتری گوشی خود می توانید بدانید . که چند مرتبه می توانید گوشی خود را با آن شارژ کرده و از آن لذت ببرید.