نگهدارنده گوشی

نگهدارنده گوشی

مزایای استفاده از  نگهدارنده گوشی

نگهدارنده گوشی

استفاده از هولدر برای ارتقای امنیت گوشی

 

برای اینکه بتوانیم به راحتی در مورد مزایای استفاده از نگهدارنده گوشی صحبت کنیم، باید اول بدانید  نگهدارنده گوشی چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟

در نهایت می توانیم به بیان مزایای استفاده از آن بپردازیم. برای برخی افراد پاسخ دادن به گوشی امری حیاتی است. آنها حتی باید تماس خود را در حین رانندگی نیز جواب دهند. هندزفری ها کمک شایانی به این دسته از افراد نموده اند. اما یکی دیگر از ابزاری که می تواند به شما برای سهولت استفاده از گوشی در حین رانندگی کمک کند،  نگهدارنده است.

هولدر نگهدارنده گوشی چیست؟

همانطور که می دانید استفاده از تلفن های هوشمند در حین رانندگی جرم است. اما در برخی موارد شما باید به صفحه نمایش گوشی خود دسترسی داشته باشید. اما این مورد می تواند حواس و تمرکز شما را از جاده پرت کند. در نتیجه سلامت شما و سایر افراد را به خطر بیاندازد.

نگهدارنده گوشی به شما این امکان را می دهد که بتوانید گوشی خود را با استفاده از آن به ماشین خود وصل کنید. در نتیجه می توانید به آسانی و بدون اینکه حواس شما از جاده پرت شود به صفحه گوشی و تماس های خود دسترسی داشته باشید.     

نگهدارنده گوشی نگهدارنده گوشی

 هولدر موبایل

دسته دیگری از افراد تمایل دارند که بتواند پیامک های خود را در حین رانندگی پاسخ دهند. مطمئنا ما به هیچ عنوان این عمل را توصیه نمی کنیم. اما برخی موارد نادر ممکن است ضرورت ایجاب کند که فرد پاسخگوی پیامک خود باشد در این مواقع نیز استفاده از  نگهدارنده گوشی می تواند به داد این دسته از افراد برسد. این نگهداره سبب می شود که استفاده از هندزفری، مدیریت تماس ها و پیامک ها بسیار راحت تر باشد.

اگر شما برای اولین بار در جاده ای هستید و انتخاب مسیر برای شما سخت است نگران نباشید. گزینه GPS برای کمک به شما وجود دارد. اما مطمئنا با تمرکز بر روی صفحه گوشی نمی توانید تمام حواس خود را به رانندگی معطوف کنید. در این مواقع انتخاب یک نگهدارنده گوشی مناسب می تواند موثرترین انتخاب باشد. زیرا شما می توانید با استفاده از این ابزار گوشی خود را روی قسمت جلویی داشبورد نگه دارید. GPS آن را فعال کرده و مسیر مورد نظر را خود را پیدا کنید. حالا با توجه به آن جهت مناسب را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی به مقصد مورد نظر خود برسید.

 

نکات مثبت استفاده از نگهدارنده گوشی

 

• افزایش تمرکز در حین رانندگی

نگهدارنده گوشی

با استفاده از هولدر گوشی به راحتی و با کیفیت بالا می توانید به تماس های خود پاسخ دهید

ممکن است شما منتظر تماس یا پیامک ضروری باشید. اگر بخواهید هر چند لحظه یکبار گوشی را از کیف خود بیرون بیاورید و آن را چک کنید. یا اینکه بخواهید مدام گوشی را در دست بگیرد مطمئنا جان خود، سایر رانندگان و حتی عابرین پیاده را به خطر خواهید انداخت. استفاده از  نگهدارنده گوشی نه تنها باعث کاهش تمرکز شما بر روی جاده نمی شود، بلکه تمام حواس شما را بر رانندگی متمرکز می کند. زیرا با استفاده از این وسیله هر زمانی که پیامک یا تماس مورد نظر به دست شما برسد، از آن مطلع خواهید شد. و دیگر نیاز نیست که مدام گوشی را چک کنید.

• سهولت استفاده از GPS

برای همه ما اتفاق افتاده است که برای اولین بار در مسیری ناشناخته رانندگی کنیم. مطمئنا بسیار دشوار است که هر چند متر یکبار ترمز کنید و از عابران آدرس را بپرسید. حتی ممکن است در جاده ای خارج از شهر باشید و نتوانید فردی را پیدا کنید که آدرس را به شما نشان دهد. ساده ترین کار استفاده از GPS است. همانطور که میدانید برای استفاده از این فناوری باید از گوشی استفاده کنید. اما استفاده مداوم از گوشی در حین رانندگی جرم است. اگر گوشی را روی داشبورد بگذارید ممکن است گوشی به زمین بیفتد. برداشتن گوشی و پیدا کردن آدرس می تواند جان افراد زیادی را به خطر بیاندازد. استفاده از  نگهدارنده گوشی سبب می شود شما بدون نگرانی و بدون دغدغه در مورد افتادن گوشی مسیر را روی گوشی دنیال کرده تا به آدرس مورد نظر برسید.

گوش دادن به موسیقی مورد علاقه

اگر شما جزو ان دسته از افراد هستید که تمایل دارید در حین رانندگی موسیقی مورد علاقه خود را بشنوید استفاده از هولدر نگهدارنده گوشی می تواند برای شما کارآمد باشد. زیرا با استفاده از این ابزار می توانید گوشی را به ماشین متصل کنید. بلوتوث را روش کرده و به ضبط ماشین وصل شوید. سپس از لیست موسیقی ها، آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب و پخش کنید. علاوه بر این هر زمانی که بخواهید می توانید آهنگ را قطع کرده یا آن را تغییر دهید.

 

چرا باید از هولدر نگهدارنده گوشی استفاده کنیم؟

نگهدارنده گوشی

برای امنیت خود در حین رانندگی بهتر است از هولدر برای موبایل خود استفاده کنید

به دلیل اینکه هندزفری های بلوتوث در اختیار کاربران قرار دارند، برخی می پرسند با وجود این فناوری جدید دیگر ضرورتی برای استفاده از هولدر نگهدارنده گوشی باقی نمی ماند. درست است که فناوری های موجود در هندزفری های بلوتوث سبب سهولت کار کاربران شده است. اما این مورد به معنی عدم استفاده از هولدر نیست. بلکه استفاده از  نگهدارنده گوشی سبب می شود که شما بتوانید بهتر از هندزفری خود استفاده کنید. دلایل مختلفی برای استفاده از هولدر نگهدارنده گوشی وجود دارد. ما در ادامه عمده ترین موارد را بیان می کنیم.

• تمرکز بالاتر در حین رانندگی
• صدای بهتر در حین مکالمات
• دسترسی آسان به لیست موسیقی ها
• قابلیت پخش فیلم برای سایر سرنشینان
• سهولت استفاده از ابزارهای موقعیت یابی
• قابلیت استفاده از این ابزار به عنوان یک شارژر
• امنیت بالای تلفن همراه در حین رانندگی
• قابلیت کنترل تماسها و پیامهای ورودی

 

هولدر چه ویژگی هایی دارد؟

 

نگهدارنده گوشی

کیفیت بالای هولدر می تواند مانع از هر گونه آسیب به گوشی شما شود

در هنگام خرید این ابزار نیز مانند هر وسیله دیگری باید به نکات مختلفی توجه کنید. البته در ابتدا باید به این مورد اشاره کنیم که برای صرفه جویی سعی نکنید جنس ارزان و بی کیفیت بخرید. زیرا این مورد می تواند به گوشی شما آسیب برساند. مورد دیگری که باید در حین خرید  نگهدارنده گوشی مد نظر قرار دهید اندازه تبلت یا گوشی شما است. اگر اندازه تبلت شما بزرگ است پس حتما باید یک هولدر مناسب با تبلت را انتخاب کنید.

 

دو نوع  نگهدارنده گوشی در بازار وجود دارد: هولدر نگهدارنده آهنربایی و هولدر نگهدارنده تبلت.

 

استفاده از هولدر آهنربایی باعث می شود که شما بتوانید با استفاده از خاصیت آهنربایی موجود در آن بتوانید گوشی را به سرعت متصل و جدا کنید. این مورد صرفه جویی در وقت را به دنبال خواهد داشت. البته برای استفاده از این هولدر باید در قسمت پشت گارد گوشی خود پد کوچک آهنربایی قرار دهید تا اتصال آسان تر شود.

هولدر تبلت نیز بیشتر برای صندلی عقب طراحی شده است. افرادی که گوشی های ای تبلت های بزرگ دارند می توانند از این مدل نگهدارنده ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.