هندزفری گردنی

هندزفری گردنی

مزایای استفاده از هندزفری گردنی

 

هندزفری گردنی نوع دیگری از هندزفری ها است که مانند هدفون و هدست دارای نواری است که دو گوش را به یکدیگر متصل می کند. قسمت اتصال دو گوش در هدفون و هدست، هدبند نامیده می شود. اما نوار اتصال دهنده دو گوش در هندزفری مدل گردنی نک بند نامیده می شود. از نوع نامگذاری نوار اتصال دهنده در این ابزارها می توان محل استقرار آنها را تشخیص داد. هندزفری گردنی دارای مدل های مختلف پشت بسته، پشت باز، بی سیم، دارای سیم، درون گوش و روی گوش دارد. ما در این بخش می خواهیم به بیان مزایای استفاده از هندزفری گردنی بپردازیم.

مزایای هندزفری گردنی

اگر شما می خواهید از هندزفری های بلوتوث استفاده کنید، بهتر است که مدل های گردنی آن را نیز بررسی کنید. این مدل ها می توانند تمام نیازهای روزانه شما از جمله برقراری و پاسخ تماس ها، گوش دادن به موسیقی و … را پوشش دهند. شما با استفاده از هندزفری گردنی می توانید در حین ورزش، پیاده روی، و انجام کارهای روزمره بدون استفاده از دست ها یا حتی بدون در دست گرفتن گوشی، کنترل تلفن هوشمند خود را در اختیار داشته باشید.

بنابراین اگر بخواهیم عمده ترین مزیت استفاده از مدل های گردنی را بیان کنیم، باید به امکان مکالمه آسان آن اشاره نماییم. در این مدل ها دکمه های پذیرش تماس و کم و زیاد کردن صدا در نوار روی گردن آنها تعبیه شده است. طراحی خاص این مدل از هندزفری سبب می شود که شما در همه امکان و همه حالات بتوانید به تماس های خود پاسخ دهید.

دومین مزیت استفاده از این مدل ها، قابلیت حذف صداهای مزاحم است. به همین دلیل وقتی شما از هندزفری گردنی استفاده می کنید، کیفیت صدایی بسیار عالی در حین مکالمات و در حین گوش دادن به موسیقی تجربه خواهید کرد. از سوی دیگر، طراحی خاص این نوع هندزفری، علاوه بر راحتی حمل، احتمال گم شدن آن را به حداقل می رساند.

مهمترین نکات در هنگام خرید هندزفری گردنی

با توجه به امکانات و قابلیت های موجود در آن نوع هندزفری ها می توانیم این گجت را بهترین انتخاب برای ورزشکاران بدانیم. زیرا آنها می توانند بدون احساس خستگی در ناحیه گردن و بدون هیچ نوع احساس مزاحمتی ضمن انجام تمرینات خود به موسیقی گوش دهند یا تماس خود رد یا پذیرش کنند. با قطعیت می توان گفت هندزفری گردنی در مقایسه با مدل های بلوتوثی و معمولی کارایی و قابلیت های بیشتر و بهتری دارد. شما در هنگام خرید هر ابزاری باید نکات اساسی را مدنظر قرار دهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ما مهمترین مواردی که باید در حین خرید مدل های گردنی به یاد داشته باشید را به شما گوشزد خواهیم کرد.

• تعیین هدف از خرید

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که گوش دادان به موسیقی برای شما اولویت اصلی است، یا اگر در طول روز باید به تماس های زیادی پاسخ دهید. قطعا باید در انتخاب حساسیت بیشتری به خرج دهید. مطمئنا برای شما امکان ندارد که در تمام مدت شبانه روز گوشی را در دست بگیرید و تماس های خود را پاسخ دهید. این امر زندگی شما را مختل می کند. می توان گفت تولید و عرضه هندزفری ها، در ارتقای زندگی این دسته از افراد گام موثری برداشته است. چرا ما هندزفری گردنی را پیشنهاد می کنیم؟

امکانات این مدل در مقایسه با سایر هندزفری های موجود در بازار بسیار بیشتر است. بعلاوه طراحی خاص ان سبب می شود که شما بدون احساس درد و به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید. قرارگیری دکمه تنظیمات صدا و پاسخ تماس بر روی نک بند، استفاده از این مدل را بسیار آسان کرده است.

هندزفری گردنی
• عمر باتری

برای تمام هندزفری ها و ابزارهای دارای امکانات بلوتوث، مهمترین مورد عمر باتری است. هندزفری گردنی نیز دارای ارتباطی بلوتوثی با منبع صدا یا گوشی است. مطمئنا شما تمایل ندارید که در حین تماس یا گوش دادن به موسیقی به کرات باتری هندزفری شما تمام شود. در طراحی این مدل از هندزفری ها از باتری های خاصی استفاده شده است. به همین دلیل شما می توانید ساعت های طولانی موسیقی های موجود در لیست خود را گوش دهید و دغدغه ای در مورد اتمام شارژ باتری نداشته باشید.

• انتخاب مدل های با کیفیت

در مورد انتخاب وسایل الکترونیکی باید به کیفیت و کارایی توجه داشته باشید. شما با شناخت برندها و محصولات با کیفیت، ممکن است هزینه بیشتر از مدل های غیر اصل بپردازید اما هیچ نگرانی از بابت عمر باتری، کیفیت صدا و کارایی این وسیله نخواهید داشت. خرید هندزفری گردنی نیز از این قاعده پیروی می کند. به همین دلیل در وهله اول بهترین و با کیفیت ترین محصولات را شناسایی و نسبت به خرید آنها اقدام کنید.

• کیفیت صدا و میکروفون

عامل مهم دیگری که در هنگام خرید هدفون، هدست و هندزفری گردنی و سایر مدل ها باید مدنظر قرار دهید، کیفیت صدا است. زیرا همه کاربران تمایل دارند که در هنگام پاسخگویی به تماس ها و گوش دادن به موسیقی بهترین کیفیت صدا را تجربه کنند. برای اینکه بتوانید صدایی با کیفیت را تجربه کنید، محصولاتی را بخرید که صداهای استریو و اچ دی را پشتیبانی می کنند. علاوه بر این سعی کنید مدل های دارای میکروفون های حساس را انتخاب کنید. زیرا با انتخاب این مدل ها شما می توانید در هنگام تماس شفاف ترین و بهترین انتقال تماس را تجربه کنید.

بهترین برندهای هندزفری گردنی

هندزفری گردنی

• هندزفری گردنی بیتس ایکس

عمر باتری این مدل 8 ساعت است. قابلیت کنترل و تنظیم صدا دارد. دامنه استفاده از این محصول بی سیم 10 متر است.طراحی این مدل به گونه ای است که در برابر رطوبت و تعریق مقاوم است. این مدل از نسخه بلوتوث 5 پشتیبانی می کند.

• هندزفری گردنی ال جی مدل HBS-910

این محصول عمر باتری بسیار قابل توجه و 16 ساعتی دارد. دامنه کارایی بلوتوثی این محصول نیز 10 متر است. مانند سایر مدل های گردنی، قابلیت کنترل و تنظیم صدا در این محصول وجود دارد. در برابر گرما، رطوبت و تعریق مقاوم است. نسخه بلوتوثی 4.1 را پشتیبانی می کند.
• هندزفری گردنی سامسونگ مدل Level U

هندزفری سامسونگ لول یو

سامسونگ را می توان یکی از معتبرترین برندهای سازنده محصولات الکترونیکی و دیجیتالی دانست. هندزفری گردنی ساخت این کمپانی نیز قابلیتهای مهمی دارد. این مدل نیز مانند سایر مدل های گردنی در مقابل حرارت، گرما، تعریق و رطوبت مقاومت نشان می دهد. دامنه بلوتوثی آن نیز 10 متر است. قابلیت کنترل صدا و تماس نیز دارد. نسخه بلوتوثی 4.1 را پشتیبانی می کند. طول عمر مفید باتری در این مدل 9 ساعت است. شما با انتخاب این مدل می توانید به موسیقی ها با کمترین نویز گوش کنید.

• هندزفری گردنی جبرا مدل Halo Smart

این مدل نیز مانند سایر مدل های گردنی در برابر گرما و رطوبت مقاوم است. دامنه بلوتوثی ان 10 متر و قابلیت تنظیم و کنترل صدا نیز دارد. نسخه بلوتوثی 4.1 را پشتیبانی می کند. آنچه که در مورد این هندزفری بسیار مهم است عمر مفید باتری آن است. زیرا عمر باتری این مدل 17 ساعت است و شما می توانید زمان بسیار زیادی برای موسیقی و تماس های خود در اختیار داشته باشید.
این موارد تنها تعداد معدودی از برندهای تولید کننده هندزفری گردنی موجود در بازار هستند. شما می توانید با مقایسه این محصولات و سایر محصولات با توجه به میزان بودجه و ضرورت کاربرد، هندزفری مناسب خود را انتخاب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.