شارژ اصلی هواوی

شارژ اصلی هواوی

معرفی فناوری های بکار رفته در شارژر اصلی هواوی

معرفی شارژ اصلی هواوی

در سال های اخیر به دلیل تنوع بالا، کیفیت عالی و قیمت مناسب، محصولات هوشمند هواوی توانسته اند. در بازارهای ایران و جهان مشتریان زیادی بدست بیاورند. تحقیقات نشان داده اند که شرکت هواوی را می توان در زمینه تولید و عرضه باتری های. دارای ظرفیت بالا و همچنین افزایش سرعت شارژ باتری ها پیشگام دانست. این کمپانی در سال های گذشته حتی در ساخت گوشی های میان رده خود نیز از باتری های دارای ظرفیت بالا استفاده کرده است. به عبارت ساده تر، این کمپانی در طراحی شارژر اصل هواوی برای گوشی های میان رده نیز از فناوری فست شارژ استفاده کرده است. در ادامه به معرفی فناوری های بکار رفته در شارژر اصلی هواوی می پردازیم.

مهمترین نکات برای خرید شارژر اصل هواوی

با استفاده از یک شارژر دیواری ساده می توانید به آسانی اغلب گوشی های موجود در بازار را شارژ کنید. اما مهمترین عاملی که ضرورت پیدا می کند، انتخاب یک شارژر اصل است یکی از مدل های گوشی هایی که به وفور در بین کاربران ایرانی یافت می شود، هواوی است. پس انتخاب و شناخت شارژر اصلی هواوی بسیار ضرورت پیدا می کند. علاوه بر اصل بودن نکاتی که در حین خرید باید به آن توجه کنید عبارتند از:

فست شارژ

کیفیت و اصالت مهمترین عوامل برای خرید شارژر است

اولین نکته ای که در هنگام خرید شارژر اصلی هواوی باید به آن دقت کنید، فاصله شما از پریز است. برای حل این مشکل دو راه حل وجود دارد، راه حل اول این است که شما می توانید چند شارژر با طول های مختلف استفاده کنید و در صورت نیاز در هر مکان از شارژر مناسب استفاده کنید. البته این راهکار ممکن است هزینه اضافی برای ما به بار بیاورد. راه حل دو بسیار ساده تر و آسان تر است.

شما می توانید یک کله شارژر اصلی هواوی را تهیه کرده و چند کابل اتصال با اندازه های مختلف تهیه کنید. با این روش به راحتی و در هر مکانی می توانید از شارژر خود برای گوشی استفاده کنید.
دومین و مهمترین عاملی که برای انتخاب یک شارژر مهم است، تناسب آن با گوشی ما است. تنوع بالای محصولات و همچنین تفاوتی قیمت ها سبب می شود که با دید باز انتخاب کنید. ممکن است برای صرفه جویی اقتصادی، محصولی را انتخاب کنید که چندان با گوشی شما سازگار نیست.

اما این مورد می تواند عمر باتری شما را کاهش دهد. راه حلی که ما در مورد این مشکل پیشنهاد می کنید، تهیه و خرید گوشی از اماکن معتبر است. علاوه بر این اگر شما از دارندگان گوشی های هواوی هستید، بهتر است برای اطمینان از تناسب گوشی و شارژر از شارژر اصلی هواوی استفاده کنید.

چگونه شارژر اصلی هواوی را تشخیص دهیم؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، مهمترین عامل برای افزایش طول عمر باتری گوشی و تبلت، استفاده از شارژر اصل است. اما ممکن است بسیاری از کاربران نتوانند به آسانی شارژر اصلی هواوی را از نمونه تقلبی تشخیص دهند. به همین دلیل ما در ادامه به بررسی عمده ترین تفاوت های نمونه اصل و تقلبی هواوی می پردازیم.

ساده ترین و اولین موردی که می توانید برای شارژر اصلی هواوی و نمونه تقلبی به کار ببرید، تفاوت قیمت آنها است. با توجه به استفاده از فناوریهای خاص در ساخت شارژرهای اصلی مطمئنا قیمت آنها در مقایسه با نمونه های تقلبی بالاتر است.

اسکن و مقایسه بارکد، یکی از راه های تشخیص نمونه اصلی و تقلبی است

شما می توانید با اسکن بارکد نوشته شده بر روی شارژر و مقایسه آن با بارکد حل شده بر روی آداپتور، نمونه اصلی و تقلبی را تشخیص دهید. اگر هر دو این موارد مشابه و یکسان باشند، یعنی شارژر اصلی هواوی را در اختیار دارید. اما اگر بارکد شارژر و آداپتور متفاوت باشند نمونه شما تقلبی خواهد بود.

عامل دیگری که می توان برای تشخیص از آن استفاده کرد، شدت رنگ موارد نوشته شده بر روی شارژر است. ما دو نمونه اصلی و تقلبی را با هم مقایسه کردیم، و به این نتیجه رسیدیم که در شارژر اصلی هواوی رنگ نوشته های پشت شارژر در مقایسه با نمونه تقلبی پر رنگ تر و تیره تر است. و در مورد کابل نیز باید به این مورد توجه داشته باشد که در نمونه های تقلبی کابل ها بسیار خشن تر از نمونه های اصل هستند، در نتیجه احتمال شکستگی انها بسیار بیشتر است.

باید حتما به آرم هواوی نوشته شده بر روی شارژر دقت کنید. در شارژر اصلی هواوی تمام حروف یک اندازه و دارای ضخامت یکسان هستند. اما اگر متوجه تفاوت ضخامت یا تفاوت در اندازه حروف شدید، مطمئنا نمونه ای که در اختیار دارید شارژر تقلبی است.

دوشاخه در شارژر اصلی هواوی دارای برجستگی بسیار ریزی است

در نمونه تقلبی شارژر هواوی، زاویه لبه های شارژر بسیار منحنی است. بعلاوه این لبه ها دارای پلاستیک اضافی می باشند. لبه های شارژر اصلی هواوی صاف و بسیار هموار است. و این شارژر در قسمت برند دارای فرورفتگی است. علاوه براین، دوشاخه نمونه های اصلی در محل اتصال به پریز دارای برجستگی مختصری است. اما در مورد نمونه های تقلبی مشاهده خواهید که که دوشاخه فاقد برجستگی و کاملا صاف است.


مزایای استفاده از شارژر  هواوی

⦁ با استفاده از نمونه های اصل امکان اتصالی در باتری و بروز آتش سوزی وجود ندارد.
⦁ با استفاده از آن می توانید به آسانی گوشی خود را با کامپیوتر، لپ تاپ یا سایر دستگاه های مشابه همگام سازید.
⦁ طراحی شارژر اصلی هواوی به گونه ای است که امکان خرابی سوکت وجود ندارد.
⦁ به دلیل انعطاف بالای کابل شارژر در نمونه اصلی احتمال شکستگی و بروز مشکلاتی در این زمینه به حداقل می رسد.
⦁ با استفاده از شارژر اصلی هواوی، با مشکلاتی مانند هنگ کردن گوشی مواجه نخواهید شد.
⦁ استفاده از شارژرهای اصل به گوشی شما آسیب نمی زد. در نتیجه عمر باتری گوشی شما کاهش نخواهد یافت.
⦁ بیا استفاده از شارژر اصلی هواوی، مدت زمان زیادی را برای شارژ کردن باتری صرف نخواهید کرد.

انواع شارژر اصلی هواوی

شارژ اصلی هواوی

قابلیت استفاده از فست شارژر در گوشی های هواوی

با توجه به نیاز شدید به استفاده از فناوریهای مدرن، به منظور باقی ماندن در عرصه رقابت دیجیتال، کمپانی هواوی نیز کیفیت شارژر های خود را ارتقا داده است. علاوه بر اینکه، هواوی برای هر گوشی یک شارژر اختصاصی طراحی نمونه است، به تازگی اقدام به عرضه فست شارژر نیز نموده است.

فست شارژر نوعی فناوری جدید است که در ساخت شارژر اصلی هواوی به کار رفته است و با استفاده از آن می توانید در مدت زمانی حدود 30 دقیقه باتری خود را 50 درصد شارژ کنید. فناوری که در ساخت این مدل شارژر ها به کار می رود، سوپرشارژ است. البته باید توجه داشته باشد، برای استفاده از این مدل شارژرها مطمئن شوید که گوشی شما از این فناوری پشتیبانی می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.