هندزفری Pavareal PA-E08

هندزفری

هندزفری Pavareal PA-E08

 

هندزفری pavareal  PA-E08

با سلام خدمت دوستان تاپیکسی عزیز امروز با معرفی هندزفری پاواریال   یکی از بهترین هندزفری ای  موجود در بازار در خدمت شما هستیم.

تا حالا از هندزفری ها استفاده کرده اید؟

این ابزارها از دو عدد بلندگو که با سیم هایی به پنل کنترلی متصل شده اند و با استفاده از جک 3.5 میلی متری به دستگاه های که قابلیت پخش صوت را دارند و از این جک پشیبانی می کنند متصل می شوند. تا بتوانند صدا را بصورت متمرکز تر به گوش شما برسانند. این ابزار ها برای کاربردهای متفاوتی بکار برده می شوند. از جواب دادن به تماس ها

هندزفری pavareal  PA-E08 ی هدست فلزی شیک و بادوام  pavareal اگر از معدود کسانی هستید که با هندزفری های تو گوشی اذیت می شوید یا از پلاستیک های به کار گرفته شده در هندزفری خسته شده اید و گوش شما برای این نوع هندزفری ها درد می گیرد ما به شما هندزفری pavareal  PA-E08 را پیشنهاد می کنیم. گوشی های به صورت فلزی طراحی شده اند و تخت می باشند که  که بخشی از هندزفری های که در بازار هستند در داخل گوش قرار میگیرد در این هندزفری حذف شده است به صورتی که کاملاً تخت در گوش قرار می گیرد در قسمت بیرونی گوش و در داخل گوش یا داخل سوراخ گوش قرار نمی گیرد خیلی عالی و راحت و به هیچ عنوان گوش را اذیت نمی کند.

 

 

 

هندزفری pavareal

طراحی

قسمت گوشی این سری از فلز ساخته شده در رنگ های طلایی، مشکی و قرمز موجود می باشد. کابل به کار گرفته شده در این هندزفری به صورت کنفی می باشد و مقاومت بالایی در برابر کشیدگی دارد . شما می توانید به صورت کاملا راحت و با اطمینان از این هندزفری استفاده کنید و از کنده شدن سیم اصلا نگران نباشید .

 

هندزفری pavareal مدل PA-E08 PA-E08

گوشی 

 

گوشی های این هندزفری به صورت کاملا راحت در گوش قرار می گیرند . دارای دیافراگم ۱۴.۲ میلیمتری و دارای باس می باشد . کیفیت صدای خیلی عالی را به شمامی دهد .

 

هندزفری pavareal مدل PA-E08 PA-E08

پنل مدیرت

پنل به کار گرفته شده  به صورت کاملاً جدید و جدا از دیگر هندزفری ها طراحی شده است . به صورتی که در این پنل کلید های کنترل صدا افزایش و کاهش صدا به صورت کشویی طراحی شده است. که وقتی شما آن را به پایین می کشید صدا افزایش می یابد و وقتی شما آن را به بالا می کشید صدا کاهش می یابد.کلید  پاسخ به تماس و کنترل و پخش صوت و تصویر در قسمت بالا قرار داده شده است به همچنین میکروفونی برای پاسخ دادن به تماس یا ضبط صدا نیز در این پنل طراحی شده است .

هندزفری pavareal مدل PA-E08

اتصال 

جک ۳.۵ میلیمتری برای اتصال به گوشی یا کامپیوتر یا دیگر دستگاه‌های صوت و تصویری به صورت کاملا شیک طراحی شده کلمه پاور آل بر روی آن درج شده است  در این سوکت از آلیاژ نیکل استفاده کرده اند برای حذف نویز اضافی.سیم های به کار گرفته شده کاملا قابل انعطاف میباشند و از شیلد های اضافی برای محافظت از سیم استفاده شده است. 

 

ویژگی ها

 

مدل:                      PA-E08 metal music headphone   

طول:                       1.2متر

برند:                         پاواریال    

اتصال:                      جک 3.5 میلیمتری

نوع گوشی:              دو گوشی     

نوع کابل:                   کنفی مقاوم

قابلیت کنترل صدا و موزیک:     دارد

رنگ:                  طلایی ،  مشکی

وزن:                       14g

 

2 thoughts on “هندزفری Pavareal PA-E08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.