شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131

شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131

شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131

 

 

شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131

 

امروز می خواهیم یک شارژر فندکی فوق العاده عالی با کیفیت ساخت بالا  همچنین فست شارژ رابه شما معرفی کنیم.

اگه دنبال شارژر فندکی هستید که هم اصلی باشه حالت هوشمند هم داشته باشه و هم برند باشه.  امروز تو این ویدیو با ما همراه باشید که  می خواهیم یکی از شگفت انگیز ترین شارژر فندکی رو بهتون معرفی کنیم. 

می خواهیم یکی از برندهای معروف لوازم جانبی موبایل را بهتون معرفی کنیم. همانطور که تو عکس مشاهد می کنید . شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131 از قابلیت فست شارژ برخوردار است . از ۲ تا پورت usb برای شارژ کردن دو دستگاه همزمان بهره می برد . هر کدام از این پورت ها  جریان ۲.۱ آمپر را  به شما می دهد . که این جریان برای شارژ کردن سریع گوشی های شما کافی است . از  تکنولوژی اسمارت  چیپ یا همان چیپ هوشمند برخوردار است .

این تکنولوژی به کار برده شده میتواند . میزان شارژ مورد نیاز گوشی شما را تشخیص داده  و آن  میزان جریان مورد نیاز گوشی شما را به آن  انتقال بدهد . در داخل جعبه این شارژر فندکی یک  کابل میکرو اصلی شرکت ارلدوم  قرار داده شده است . این کابل به طول یک متر می باشد. جنس ساخته شده کابل از مواد مسی فوق العاده با  کیفیت و با توان انتقال جریان برق و همچنین داده و پشتیبانی از قابلیت فست شارژ می باشد . قیمت این کابل به تنهایی در بازار بالای ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان می باشد.

شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131

ویژگیهای شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131

شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131 از وزن خیلی سبک برخورداراست . جنس پلاستیک ساخته شده از جنس پلاستیک ضد خش می باشد . مارک ارلدوم  بر روی جنس حک شده است .  مدل شارژر فندکی جریان ورودی که ۱۲ ولت و ۲۴ ولت و جریان خروجی که ۵ ولت ۲.۱ آمپر می باشد برروی جنس حک شده است . دوتا usb برای شارژ کردن همزمان دو تا دستگاه که هر کدام از اینها ۲.۱ آمپر به شما شارژ می دهد قرار داده شده . یک چراغ ال ای دی بر روی شارژر فندکی برای اطلاع از  متصل بودن برق قرار داده شده است . یکی از تکنولوژی هایی که در این شارژر فندکی به کار برده شده  چیپ هوشمند است .

کاربرد این چیپ برای تشخیص میزان جریانی که گوشی برای شارژ کردن لازم دارد می باشد . این چیپ هوشمند تشخیص میدهد و بسته به میزان شارژ مورد نیاز گوشی به شما شارژ می دهد . از تکنولوژی هایی  دیگری که در این شارژر فندکی بکار برده شده است . می توان به محافظت در برابر جریان بار  اضافی ، محافظت در برابر دمای بالا ، محافظت در برابر جریان کم و زیاد می باشد .برای تشخیص اصل  بودن این شارژر فندکی شما می تونید به هولوگرام قرار داده شده بر روی جعبه دقت کنید .

شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131

کاربردهای شارژر فندکی

همراه جعبه این شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131 یک عدد کابل میکرو قرار داده شده  نوع کابل قرار داده شده در جعبه بستگی به شرکت تولیدکننده دارد و این بدین معنی نیست که شما فقط باید از این شارژر برای گوشیهای استفاده کنید که از کابل میکرو پشتیبانی می کند . شما می‌توانید از این شارژر برای گوشی های آیفون و نیز گوشی هایی که از کابل تایپ سی پشتیبانی می کنند . استفاده کنید . فقط باید کابل مورد استفاده را عوض کنید . این شارژر از ایمنی های خیلی بالایی برخوردار است تمامی تست‌های ایمنی را گذرانده است . از محافظت در برابر جریان انحرافی محافظت در برابر جریان بیش از حد محافظت در برابر گرمای بیش از حد و دیگر استاندارد ها .

شما هنگامی که از این شارژر فندکی استفاده می کنید و در زمان زدن  استارت ماشین  وقتی که شارژر فندکی داخل جا فندکی باشد و گوشی شما به شارژر فندکی وصل باشد . یک جریان فوق العاده بالا به گوشی شما وارد می‌شود . که باعث می شود گوشی شما آسیب ببیند . برای جلوگیری کردن از این مشکل این تکنولوژی توی شارژر فندکی به کار برده شده که با و جود چیپ هوشمند از این آسیب جلوگیری می شود .

ولی در اصل برای استفاده صحیح از شارژر فندکی شما باید بعد از  روشن کردن ماشین شارژر فندکی را در جا فندکی ماشین قرار داده و گوشی رو به کابل متصل کنید . چون در غیر این صورت ممکن است با استارت زدن و وارد شدن این جریان بیش از حد به گوشی یا باتری گوشی شما آسیب برسد .

پس نوع استاندارد استفاده کردن این است که اول ماشین رو روشن کنید .

شارژر فندکی رو در محل خود اتصال بدهید . و بعد از آن گوشی را به شارژر فندکی وصل کنید. و هنگامی که گوشی شارژ شد. آن را  از شارژر فندکی جدا کرده  و شارژر  فندکی  را از جافندکی بیرون بیاورید . و هنگامی که ماشین رو خاموش می کنید .  دوباره باید این روند رو تکرار کنید . تا به گوشی شما آسیب وارد نشود . در هنگامی که از شارژر فندکی استفاده نمی کنید به هیچ عنوان نباید شارژر  فندکی داخلی جافندکی ماشین باقی بماند .

این شارژ فندکی از ایمنی بالای برخوردار است. اما اگراز شارژر فندکی غیر استاندارد استفاده کنید ممکن است  آسیب های جبران ناپذیر به گوشی و حتی  ماشین شما وارد شود .  پس این احتیاط رو رعایت کنید و به صورت استاندارد از شارژر فندکی استفاده کنید . اما اگر از این شارژر فندکی استفاده می‌کنید نگران هیچ یک از این موارد نخواهید بود.

 

شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131

روشهای تهیه شارژر فندکی

 

برای تهیه شارژر فندکی های اصلی و اورجینال شما می تونید به سایت تاپیکس مراجعه کنید.  و با اطمینان کامل شارژ خودتون رو تهیه کنید . کارشناسان ما تمامی محصولات را تست  کرده و با ضمانت اصلی به شما تحویل خواهند داد .

  انواع شارژر فندکی در بازار موجودمی باشد .  با قیمت‌های متفاوت ولی یکی از گزینه‌هایی که شما برای تشخیص اصل بودن  که میتوانید مد نظر قرار بدهید قیمت شارژر فندکی می باشد . اگر  قیمت ارزانی دارد مطمئناً فیک و غیر استاندارد می باشد . و  شما نبیاد  به خاطر ارزان بودن ضرر مالی و جانی به خودتان وارد کنید . و حتماً سعی کنید از مارک های برند برای لوازم جانبی گوشی خودتون خرید کنید.

این شارژر فندکی ها با جریان ورودی ۹ ولت و ۱۲ ولت میتواند  برای ماشین های سواری و همچنین برای ماشین های بزرگ که از جریان برق ۲۴ ولت استفاده می کنند  به کار برده شود . جریان ۲.۱ آمپری شارژر فندکی ارلدوم مدل ES-131 برای شارژ کردن فست گوشی شما کافی می باشد . و گوشی هایی که از حالت فست شارژ پشتیبانی نمی کنند نیز با این چیپ هوشمندی که در داخل این شارژر فندکی به کار برده شده  با سرعت خیلی بالا شارژ خواهند شد . بدون اینکه به آنها آسیبی وارد بشود .

این شارژر فندکی در دمای منفی ۱۰ درجه تا مثبت ۵۰ درجه برای شما به صورت عالی کار خواهد کرد  . چراغ ال ای دی که در این شارژر فندکی به کار برده شده به شما کمک میکند . که از جریان برق در داخل شارژر فندکی اطمینان حاصل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.