شارژرفندکی

شارژرفندکی

رازهای مهم در زمان خرید شارژرفندکی چیست؟

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با شارژر فندکی است. در واقع شارژرفندکی نوعی شارژر است که برای استفاده در ماشین طراحی شده است. و می توانید با استفاده از این محصول گوشی های هوشمند خود را در داخل ماشین شارژ نمایید. از این رو اگر شما فردی هستید. که با ماشین زیاد رفت و آمد می کنید و یا دائم در مسافرت هستید مطمئنا به دنبال این نوع شارژر هستید.

همان طور که می دانید عصر امروز عصر ارتباطات است و تمام افراد تمایل دارند. در هر مکان و زمانی به جدیدترین اخبار دسترسی داشته باشند. و به شبکه های مجازی و اجتماعی خود دسترسی داشته باشند.

در واقع نیاز افراد به گوشی و چک کردن شبکه های اجتماعی و نیاز به اپلیکیشن های مسیریابی و تماس های ضروری و همه و همه این موارد سبب می شود. که شارژرفندکی یک نیاز مبرم در این دوره باشد.
حال شاید این سوال برایتان به وجود اید که اصلا شارژر فندکی چیست و چه مزایای دارد؟ از این رو ما قصد داریم در این مطلب به معرفی شارژر فندکی بپردازیم.

شارژر فندکی

شارژرفندکی چیست؟

در واقع یکی از دغدغه های جدی کاربران شارژ بودن گوشی های هوشمند و دیگر وسایل دیجیتال شان در مسافرت و یا در داخل ماشین است. اگر شما در منزل باشید می توانید به راحتی دستگاه های دیجیتال خود را شارژ کند .ولی اگر در ماشین باشید به دلیل عدم وجود پریز برق و یا نداشتن پاور بانک نمی توانید. آن ها را شارژ کنید و لذا امروزه وجود شارژر فندکی در ماشین بسیار ضروری است. در واقع شارژر فندکی وسیله ای است که می توانید با کمک آن گوشی ها و سایر تجهیزات دیجیتالی خود را در ماشین شارژ کنید.

در واقع با این شارژر می توانید انواع وسایل دیجیتال اعم از گوشی و تبلت و لپ تاپ و دوربین و سایر وسایل دیجیتالی را شارژ کنید.
در واقع نحوه عملکرد این نوع شارژر این است که می تواند برق ماشین را که برق 12 ولت است را به برق مورد نیاز دستگاه های دیجیتال که برق 5 ولت است تبدیل کند.

در واقع این شارژر نوعی آداپتور است. این شارژر علاوه بر تبدیل برق می توان نوسانات برق ماشین را هم یکپارچه سازی کند. مطمئنا افرادی که خواهان استفاده از این نوع شارژر هستند می خواهند بدانند ﺁیا استفاده از شارژر فندکی به باتری تجهیزات ﺁسیب می رساند یا خیر؟ برای پاسخ این سوال در ادامه همراه باشید.

شارژرفندکی

آیا استفاده از شارژر فندکی به باتری تجهیزات آسیب می رساند؟

در واقع افرادی که تمایل به استفاده از این نوع شارژر هستند. می خواهند بدانند استفاده از شارژر فندکی به باتری تجهیزات دیجیتال آسیب می زند؟

درپاسخ به این سوال باید بدانید اگر شما از شارژری بی کیفیت و ارزان استفاده می کنید. احتمال اینکه باتری تجهیزات و یا خودروی شما آسیب ببیند وجود دارد. این نوع شارژرها با تولید گرما می توانند در سیم کشی برق ماشین اختلال ایجاد کنند و سبب آتش سوزی شوند. از این رو در زمان خرید شارژر فندکی باید به اصل بودن و کیفیت این محصول بسیار دقت نمایید.

ولی در کل استفاده از این نوع شارژر بر روی باتری تجهیزات دیجیتالی و یا باتری خودروی شما تاثیر منفی ندارد اما بهتر است از استفاده از باتری های شارژرهای غیر استاندارد و تقلبی پرهیز کنید.

نحوه عملکرد شارژر فندکی چگونه است؟

نحوه کار با این نوع شارژر بسیار راحت و آسان است. در واقع این نوع شارژر دارای دو سر است یک سر آن دارای تعدادی کانال یو اس بی است. که می توانید از این قسمت گوشی یا سایر تجهیزات دیجیتال خود را به شارژر وصل کنید. سر دیگر شارژر به جا فندکی خودرو وصل می شود و برق ماشین را می گیرد. و به برق مورد نیاز دستگاه های دیجیتالی تبدیل می کند. پس از این شارژر را به جا فندکی خودرو وصل کردید همه چیز برای شارژ کردن آماده است. لذا فقط ماشین خود را روشن کنید و وسیله دیجیتالی خود را به یو اس بی شارژر وصل کنید.

شارژرفندکی

مزایای شارژر فندکی چیست؟

این نوع شارژر از مزایای زیادی برخوردار است به عنوان مثال اگر شارژ گوشی شما تمام شده است. و شما در داخل خودرو هستید و هنوز به مقصد نرسیده اید. خودرو که دارای پریز برق نیست و شما به پاور بانکی دسترسی ندارید لذا برای اینکه گوشیتان خاموش نشود. و شما تماس های مهم و کارهای ضروریتان را از دست ندهید نیازمند شارژری در همان لحظه هستید.

در این لحظه مهم ترین و ضرور ترین وسیله یک شارژر فندکی است. در واقع یکی از مهم ترین مزایای شارژر فندکی این است که می توانید در هر لحظه و زمانی که در جاده هستید. می توانید گوشی خود را شارژ کنید.

از دیگر مزایای این محصول این است .که نه تنها گوشی بلکه هر وسیله دیجیتالی پورت USB دارند را هم را با استفاده از این شارژر شارژ کنید. در واقع این شارژر یک وسیله بسیار خوب و ایده آل در زمانی است که وسیله دیجیتالی شما نیازمند شارژر است و شما به پریز برق دسترسی ندارید.
از دیگر مزایای شارژر فندکی این است که این وسیله حجم بسیار کمی دارد و به راحتی در جیب جا می شود. این مزیت کمک می کند که احتمال جا گذاشتن این وسیله در محل کار و یا در منزل به صفر برسد.

شارژرفندکی

 

نکات مهم در زمان خرید شارژرفندکی

مزایای زیاد این محصول سبب می شود که افراد زیادی به دنبال این محصول باشند. اما در زمان خرید آن باید دقت داشته باشید که حتما یک شارژر استاندارد و اصل و باکیفیت خریداری کنید. چرا که اگر یک شارژر استاندارد نباشد از قدرت شارژ کمی برخوردار است. و زمانی که مقصد می رسید گوشی شما به طور کامل شارژ نمی شود.

عدم شارژ شدن ممکن است به باتری گوشی شما آسیب برسد. ولذا در زمان خرید این نوع شارژر باید دقت داشته باشید. که شارژر فندکی از دو ویژگی سرعت شارژ بالا و قطع خودکار پس از تکمیل شارژ برخوردار باشد. در واقع این دو ویژگی از مهم ترین ویژگی های یک شارژر استاندارد و ایده آل است. علاوه بر این در زمان خرید باید شدت جریان پورت و میزان ولتاژ خروجی ها نیز دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.