گجتهای شگفت انگیز سری پنجم

فروشگاه لوازم جانبی موبایل

گجتهای شگفت انگیز سری پنجم

 

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری پنجم

 

امروز در تاپیکس  گجتهای شگفت انگیز سری پنجم را با هم بررسی می کنیم چنانچه گجتهای شگفت انگیز  سری چهارم  را ندیده این به اینجا مراجعه کنید.

 

cicret ، دستبند پوشیدنی برای تماس های تلفنی شما

 

گجت های شگفت انگیز

 

با افزایش روزبروز گجت های پوشیدنی مانند دستبندهای سلامتی ، ساعت‌های هوشمند، کلاه و عینک مجازی کم‌کم دیگر لازم نیست. برای کار با گوشیتان آن را از جیبتان خارج کنید. Cicret Bracelet نام ابزار پوشیدنی جدیدی است که پوست دست شما را به  صفحه‌نمایش گوشی‌تان تبدیل می‌کند. عجیب است نه ؟ اما کاملا واقعی می باشد.

گجت Cicret Bracelet  به یک پیکو پروژکتور و 8 سنسور مجاورتی به‌صورت خطی مجهز شده است. برای شناسایی کردن ئساعد دست. هنگامی‌که دست بند را به دور مچ می پیچید پروژکتور کارش را شروع می‌کند. و روی ساعد یک صفحه نمایش را . حالا نوبت سنسورهای مجاورتی است که  انگشت کاربر را شناسایی و بدین ترتیب امکان لمس صفحه‌نمایش مجازی روی ساعد را فراهم می شود.

 

cicret

این دستبند هوشمند با استفاده از WiFi و یا بلوتوث به گوشی شما متصل می شود .و مجهز به شتاب سنج و ویبره است. یک LED هشدار دهنده نیز برای برای اطلاع از نوتیفیکیشن در آن بکار رفته است. و در دو ظرفیت 8 و 16 گیگابایتی ارایه شود.

 

 Cicret Bracelet

 

شما می‌توانید با این دستبند هوشمند ایمیل ، پیامک‌های گوشی خود را روی  ساعد خود مشاهده کنید. و یا با مرورگر به وب گردی مشغول شوید. و حتی به تماس های خود را پاسخ دهید.

 

گجت Eva، گجتی برای کاهش مصرف آب

 

eva

EvaDrop  یک دوش حمام هوشمند است که می تواند. در هنگام حمام کردن تا 50 درصد در مصرف آب صرفه جویی کند. همیشه این فکر به ذهنم می رسید که ای کاش بتوانم یک بار که آب گرم و سرد را در حمام تنظیم کنم دیگر لازم نباشد. هر بار از اول این پروسه رو تکرار کنم. این گجت آرزوی من رو عملی کرده. Eva  بدون هدر رفتن آب، دمای آن را به درجه دلخواه شما رساند و بعد آب را بر روی شما می ریزد.  این کار را با یک سنسور کنترلی که میزان فشار و جریان آب را مطابق با نیاز شما تنظیم می کند انجام می دهد. و با تنظیم کردن آن می توانید. زمانی که حمام کردنتان طولانی شود به شما هشدار دهد.

 

نحوه عملکرد 

eva
شما می توانید با اتصال به این دوش هوشمند به وسیله اپلیکیشن مخصوص تنظیمات دلخواه خود را به آن اعمال کنید. و مدت زمان در حمام  بودن شما و میزان مصرف آب  را به صورت نموداری به شما نشان دهد.

با یک سنسور هوشمند و جذاب هنگامی که شما در زیر دوش باشید. شیر آب را باز کرده و جریان آب روی شما ریخته می شود. و در صورتی که نخواهید آب بیایید. کافی است فقط از زیر آن کنار بروید. با دور تر شدن شما جریان آب کمتر و کمتر می شود تا قطع کامل.

 

eva

 

این گجت هوشمند با آنواع سر دوشی ها سازگار بوده و هر کدام را که شما بخواهید می توانید به آن وصل کنید.

 

eva

 

 

گجت Bagel ، هر چیزی رو که می خوای متر کن

 

Bagel

 

Bagel یک متر دیجیتال است که با استفاده از آن می توانید هر چیزی را متر کنید. و دیگر نیاز به قلم و کاغذ برای یاد داشت کردن اندازه ها نیست. که یادتان نرود این گجت خودش اندازه های به دست آمده را به صورت اتومات در گوشی شما  ثبت و می کنید. 

این متر هوشمند به 3 روش اندازه گیری می کند. و کار با آن بسیار ساده است.برای اینکار شما باید یکی از این 3 روش را انتخاب کرده و در انتها دکمه ذخیره را زده تا تمام اندازه ها در گوشی شما ذخیره شود. این ابزار برای فراموش کردن محل اندازه ها هم فکری کرده است خیلی با حال شما وقتی که اندازه ای را می گیرید. همزمان مکان آن را نیز می گوید. مثلا این اندازه برای ارتفاع پنجره هال می باشد. و این متر همه فن حریف این ویس را برای شما تبدیل به متن کرده و همراه با اندازه ذخیره می کند.

 

Bagel

 

حالتهای  متفاوت اندازه گیری 

حالت استفاده از ریسمان یا String Mode: رشته نخی بسیار محکم در Bagel  قرار داده شده که شما مانند مترهای قدیمی می توانید تا طول 3 متر هر چیزی را اندازه گیری کنید حتی یک بطری آب بزرگ را.

 

 

SMART

 

حالت کنترل از راه دور یا Remote Mode  : اندازه گیری ابعاد در جاهایی که دور از دسترس قرار دارند با استفاده از این حالت متر هوشمند Bagel بسیار ساده میشود. برای این کار ابتدا باید سنسور مافوق صوت Bagel را روی دیوار، سقف یا هر شئ دیگری که میخواهید فاصله آن را اندازه بگیرید تنظیم کنید. در این حالت یک چراغ لیزر به صورت اتومات روشن میشود تا به وسیله آن مشخص شود محل هدف شما برای اندازه گیری کجاست. در این حالت شما میتوانید تا طول 5 متر را اندازه گیری کنید.

 

زططزط

حالت استفاده از چرخ یا Weel Mode  : فکر کنید در حال برش یک قطعه روی میز کار خود هستید و به اندازه ای نیاز پیدا می کنید. اما دستتان بند است و نمی توانید به یک دست از متر استفاده کنید. این گجت این مشکل را نیز پوشش داده است با استفاده از چرخهای قرار گرفته در آن شما می توانید. با حرکت دادن چرخها روی سطح هر چیزی را تا طول 10 متر اندازه گیری کنید.

 

 Bagel

 

 

سایر ویژگی های 

  • ذخیره اطلاعات بهمراه صدا: شما می توانید بهمراه ذخیره کردن اندازه های گرفته شده. صدای خود را هم ضبط کنید. این ویژگی به شما کمک می کند که مشخصات نقاط اندازه گیری شده را نیز همراه با آن یاداشت کنید. تا دچار اشتباه نشوید.
  • اتصال از طریق بلوتوث: این گجت ازطریق بلوتوث به گوشی شما متصل شده. و می تواند داده ها را به برنامه نصب شده روی گوشی انتقال دهد.
  •  حافظه داخلی: داشتن رم 8 گیگ به این گجت امکان می دهد. تا به تعداد زیادی از اندازه ها و صداهای ضبط شده قبل دسترسی داشته باشید.
  • باتری: با یک بار شارژ کردن باتری لیتیومی این گجت تا 8 ساعت می توانید. از امکانات آن استفاده کرده و با کابل میکرو دوباره آن را شارژ کنید.
  •  واحد اندازه گیری: با استفاده از اپ موجود برای این گجت می توانید. اندازه های خود را به هر واحدی تبدیل کنید. البته در خود این گجت نیز دکمه های برای این کار در نظر گرفته شده است.

 

دوستان تاپیکسی عزیز گجتهای شگفت انگیز سری چهارم در اینجا به اتمام می رسد. در ادامه باز هم با گجت های جدید برمیگردیم. برای دیدن سری های قبلی می توانید به لینک های پایین مراجعه کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری دوم

گجتهای شگفت انگیز سری سوم

گجتهای شگفت انگیز سری چهارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.