گجتهای شگفت انگیز سری 14

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری 14

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری 14

 

امروز در تاپیکس  گجتهای شگفت انگیز سری 14 را با هم بررسی می کنیم. چنانچه  سری 13 را ندیده این به اینجا مراجعه کنید.

 

دنیای تکنولوژی به آسانتر کردن زندگی انسانها کمک زیادی را کرده است. یکی از مکان هایی که انسانها بیشتر زمان زندگیشان را در آنجا می گذرانند. داخل خانه می باشد. بنابراین توجه ویژه ای به آسانتر کردن زندگی در داخل خانه توسط شرکت های دانش بنیان و توسعه دهنده تکنولوژی شده است. در چند سال گذشته بحث هوشمند سازی و هوش مصنوعی پیشرفت بسیار زیادی را داشته است. این پیشرفت در حوزه گجت های پیشرفته و هوشند در خانه نمود بیشتری پیدا کرده است. جدای از معنی گجت که خودش هم دلالت بر ایجاد نوآوری برای راحت تر کردن زندگی می باشد. این هوش مصنوعی نیز این هدف را دنبال می کند. 

در حوزه لوازم خانگی هوشمند موارد بسیار زیادی را می توان نام برد از آشپزخانه های هوشمند گرفته تا پنجره و درب های هوشمند. امروز می خواهم از یک رباط هوشمند برای شما صحبت کنم که می تواند خانه شما را تمیز کرده بدون اینکه شما بخواهید کاری انجام دهید. در ادامه با تاپیکس همراه باشید تا به بحث درباره این گجت جذاب بپردازیم.

 

گجت iRobot Roomba ، یک رباط تمیز کنند هوشمند

 

گجت

 

این گجت کوچک بجای یک جاروبرقی می تواند خانه شما را تمییز کرده بدون اینکه از شما کمک بخواهد. برخلاف اندازه کوچک عملکردی قدرتمند دارد. و می تواند با توانایی مکش بالا  عمق فرش ها را نیز تمیز کند. تا اتمام کار بدون توقف کارش را به بهترین نحو انجام می دهد. و بصورت هوشمندانه یک نقشه از تمام خانه شما در حافظه خود ثبت کرده و تمامی آن را تمیز می کند. با استفاده از فناوری های پیشرفته می تواند به بهترین شیوه این کار را انجام دهد.

 

گجت

 

با داشتن حسگرهای ردیابی کف خانه شما را شناسایی کرده و آن را پیمایش می کند. و بصورت ردیفهای مرتب خانه شما را تمیز می کند. این حسگرها با تکنولوژی vSLAM می تواند در هر ثانیه 23000 نقطه را بررسی و نقشه برداری کند.

 

گجت

 

این گجت برای خانه هایی که بچه های کوچک دارند و یا دارای حیوان خانگی می باشند بسیار مناسب می باشد. با داشتن برسهای ویژه می تواند هر نوع کثیفی و موهای حیوانات را از زمین بردارد. این برسها کاملا قابل تنظیم و انعطاف پذیر می باشند. علاوه بر این برسها این گجت دارای فیلتر های مخصوصی می باشد که می تواند تا 99% ذرات حساسیت زایی که از حیوانات بلند می شود را جذب کند.

 

گجت های شگفت انگیز

 

این گجت هوشمند با دستیارهای صوتی Google و الکسا ارتباط برقرار کرده و شما میتوانید تنها با یک فرمان صوتی آنرا فعال کرده و خانه را برای شما تمیز کند. این ویژگی به درد زمانی می خورد که شما صبح زود از خانه بیرون آمده و فرصت تمیز کردن آنرا نداشته اید و در هنگام برگشت به خانه یک دوست نیز همراه شماست و نمی خواهید خانه تان نا مرتب باشد. پس با یک دستور می توانید تا رسیدن به منزل آنرا تمیز کنید. این دستگاه به کمک هوش مصنوعی هر بار بتر از قبل خانه را شناسایی کرده و محل هایی را که بیشتر کثیف می باشند را در اولویت قرار می دهد. وحتی شما می توانید آنرا شخصی سازی کرده و بدلخواه خود از آن بهره ببرید. با داشتن سنسور  SENSES & ELIMINATES DIRT رباط به شما درباره نقاط پرطرافیک خانه و مکان های کثیف هشدار می دهد.

 

گجت

 

در هنگامی که این رباط شارژش تمام می شود به محل اتصال به شارژ رفته و بعد از شارژ شدن تمیز کردن خانه را دباره از سر می گیرد. و هیچ جایی را از قلم نمی اندازد.

 

گجت

 

یک سیستم پیشرفته به نام Navigation Advanced Navigation iAdapt 2.0 با فناوری vSLAM به ربات اجازه می دهد تا محیط اطراف خود را برای تمیز کردن سطح کل خانه ترسیم کند. و یک نقشه از تمامی خانه داشته باشد تا در دفعات بعدی بهتر بتواند خانه را تمیز کند.

 

گجت های شگفت انگیز

 

این گجت با حرکت در ردیف های مرتب  به طور هدفمند خانه را به ردیف هایی تقسیم کرده و سپس به تمیز کردن مشغول می شود. و با این شیوه هیچ یک از نقاط خانه از دسترس آن دور نمی ماند مگر مکان هایی که نتواند وارد آنها شود. که باو جود سنسورهای متعدد می تواند اجسام را در اطراف خود تشخیص دهد و مسیر دیگری را برای حرکت پیدا کند.

 

گجت های شگفت انگیز

 

با استفاده از برنامه جدید ، سطح جدیدی از تمیز کردن را در برنامه های  iRobot Home تجربه خواهید کرد که هر بر بهتر و  به روزتر  می شود. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن مخصوص این گجت برروی گوشی خود به کنترل تمامی قسمت های این رباط دسترسی داشته باشید. شما میس توانید این رباط را برنامه ریزی کنید که هر روز یا روزهای خاصی از هفته درساعات خاصی به تمیز کردن خانه مشغول شود.

 

گجت های شگفت انگیز

 

ربات جاروبرقی به صورت تمام و کمال خانه شما را تمیز کرده و از هوشمصنوعی آم می توان برای یادگیری نحوه تمیز کردن و یا زمان های تمیز کاری استفاده کرد. این رباط قدرت تمیز کردن فرش ها رانیز دارا می باشد و شما برای استفاده از این رباط کافی است . دکمه CLEAN روی گجت را فشار دهیذد و یا اینکه با استفاده از اپ مخصوص آن برنامه مورد نظرتان را به این گجت داده و از تمیز کردن خانه لذت ببرید. با داشتم قدرت مکش بالا و نیز برس های مخصوص می تواند هر چیزی را برای شما تمیز کند.

این گجت با استفاده از دوربین تعبه شده در جلوی  خود از تمامی اطراف خود مطلع می باشد و توانایی تغییر مسیر را در صورت برخورد با مانعی دارد. همچنین با استفاده از سنسورها دقت خورد را بسیاربیشتر کرده است. همکنون این گجت در سایت آمازون با قیمت دلار 428 تهیه بفرمایید.

 

دوستان تاپیکسی عزیز گجتهای  سری دهم در اینجا به اتمام می رسد. در ادامه باز هم با گجت های جدید برمی گردیم. برای دیدن سری های قبلی می توانید به لینک های پایین مراجعه کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

گجت سری 2

گجت سری 3

گجت سری 4

گجت سری 5

گجت سری 6

گجت سری 7
گجت سری 8
گجت  سری 9
گجت  سری 10

گجت  سری 11

گجت  سری 12

گجت  سری 13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.