گجتهای شگفت انگیز سری 13

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری 13

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری 13

 

امروز در تاپیکس  گجتهای شگفت انگیز سری 13 را با هم بررسی می کنیم. چنانچه  سری 12 را ندیده این به اینجا مراجعه کنید.

 

 

گجت Kasa Smart (HS100) Plug ، یک پریز برق هوشمند که با وایفای کنترل می شود برای یک خانه هوشمند

 

گجت های شگفت انگیز

 

حتما شما در مورد خانه های هوشمند مطالبی را شنیده و یا دیده اید. این موضوع در سالهای اخیر موضوع داغ بازارهای تجاری بوده و شرکت های بزرگ در این ضمینه در حال تولید محصول می باشند. اما این تکنولوژی در حال رشد هزینه های بالایی را نیز دارد. و شما اگر بخواهید از این لوازم در منزل خود استفاده کنید باید هزینه های بالایی را انجام بدهید. اما امروز می خواهم گجتی بسیار ساده و کاربردی را به شما معرفی کنم که همین خانه شما را با وسایل برقی ساده به یک خانه هوشمند تبدیل کند. اگر باور نمی کنید تا اخر مطلب با ما همراه باشید تا به شما ثابت کنیم.

شما می توانید این گجت را از هر جایی کنترل کنید. شما می توانید با استفاده از تلفن هوشمند خود و با برنامه Kasa از هر جایی این گجت را روشن یا خاموش کنید. این گجت می تواند برروی سیستم عامل های ویندوز ، اندروید و  iOS نصب شود. این گجت با کنترل صدا بوسیله  آمازون الکسا ، دستیار Google و مایکروسافت کورتانا قابل کنترل است. و در دمای  0 ºC تا 40 ºC  درجه قابلیت استفاده را دارد. این گجت با  انعطاف پذیری بالا بوسیله  طیف گسترده ای از دستگاه ها قابلیت کنترل شدن را دارد، دارای گواهینامه UL می باشد. و حداکثر تا 15 آمپر توان دارد. با استفاده از این گجت شما می توانید تمامی دستگاه های خانه را تنظیم کنید که با دستور شما روشن و خاموش شوند.

 

 

با زمانبندی کردن کارهای خانه پول خود را پس انداز کنید

 

گجت های شگفت انگیز

 

گجت HS100 به شما این امکان را می دهد. که زمانبندی هایی را ایجاد کنید تا در هر زمان لوازم الکتریکی  و لوازم خانگی خود را به طور خودکار روشن یا خاموش کنید. بعنوان مثال شما می توانید در هر روز از هفته برای هر دستگاه یک برنامه زمان بندی مخصوص در نظر بگیرید یا اینکه  آن را در یک ساعت خاص در روز تنظیم کنید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه ربطی به پس انداز دارد. شما حتما می دانید که بعضی از دستگاه های الکتریکی و لوازم خانگی از مصرف بسیار بالایی برخوردار هستند و این را نیز می دانید که در ساعاتی از شبانه روز با توجه با آگهی شرکت برق منطقه شما ساعات پیک مصرف در نظر گرفته شده است. چنانچه در این ساعات دستگاه های پرمصرف را روشن کنیم پول برق دوبرابر و یا بیشتر روی قبض ما اعمال می شود. پس با مدیریت موثر دستگاه هایی که بیشترین مصرف برق را دارند ، صورتحساب های برق خود  را می توانیم بشدت پایین نگه داریم. برنامه ریزی به شما این امکان را می دهد تا دستگاه های پر مصرف بیش از زمان مورد نیاز روشن نباشند. شما می توانید از دستگاه های خود بخواهید طبق برنامه شما کار کنند ، حتی وقتی که در خانه حضور ندارید.

 

این گجت به هر پریز دیواری استاندارد وصل می شود و لازم به تبدیل گذاشتن نیست . تا 15 آمپر برق برای دستگاه ها پشتیبانی می کند و براحتی برای هر دستگاهی کابرد دارد.  با Android 4.1 و بالاتر یا iOS 9 و بالاتر سازگار بوده و حتما به شبکه Wi-Fi  نیاز دارد.

 

قابلیت کنترل از هر جای

 

گجت

 

Smart Plug با استفاده از برنامه موجود برای این گجت و اتصال به شبکه وایفای از هر جای قابل کنترل می باشد. فقط کافی است که اپلیکیشن آنرا روی گوشی خود دانلود کنید و برای کنترل دستگاه های خانگی خود به آن دسترسی بدهید.

 

 

شما در خانه هستید در حالیکه در خانه نیستید !

 

گجت

 

جالب است یا گیج کنند. حالا برای فهم بهتر برای شما مثالی میزنم. تا حالا پیش آمده که به سفری بروید و شب را درو از خانه باشید. حتما پدر شما به شما توصیه کرده که چراغ های هال را روشن کنید تا شب کسی فکر نکند شما خانه نیستید و فکر دزدی از منزل شما به سرش نزند. حالا فرض کنید شما به سفری رفته اید ولی قرار نبوده که شب خانه نباشید ولی دیرتان شده است. و حالا خارج از شهر هستید ، و تا دیرقت نمی رسید به خانه حالا Smart Plug به کمک شما می اید. شما می توانید با اتصال لامپ های خانه به این گجت و گزاشتن روی حالت زمانبندی به طور خودکار سر شب چراغ خانه را روشن کند و به امنیت خانه شما کمک کند. حتی می توانید این شبیه سازی را خیلی واقعی تر کنید و در زمان های خاص چراغ هر اتاقی را که خواستید روشن یا خاموش کنید.

 

هیچوقت لوازم خانگی را در حالت روشن رها نکن

 

گجتهای شگفت انگیز سری 13

 

Smart Plug به شما این اطمینان را می دهد که هرگز فراموش نکنید که دستگاه ها را در حالت روشن فراموش نکنید. با ویژگی تایمر شمارش معکوس ، به سادگی یک تایمر برای Smart Plug تنظیم کنید تا دستگاه خود را به طور خودکار خاموش کند. تنظیم کنید و فراموش کنید. و نگران نباشید به همین سادگی است. در زندگی پر مشغله شما این اشتباه ها بارها روی می دهد و شاید به صدمات جبران ناپذیر بینجامد ولی دیگر نگران نیستید با این گجت.

 

 

کودکان خود را  زمانبندی کنید

 

گجتهای شگفت انگیز سری 13

 

با ویژگی  برنامه ریزی Smart Plug، شما کنترل بهتری بر فعالیتهای روزمره فرزند خود دارید. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که تلویزیون هنگام انجام تکالیف مدرسه خاموش است. یا از ویژگی شمارش معکوس استفاده کنید تا  لامپ اتاق خواب بچه ها  درست قبل از خواب خاموش شود.

 

 

با صدای خود گجت را کنترل کنید

 

گجتهای شگفت انگیز سری 13

 

گجت Smart Plug مستقیماً با Amazon Alexa ، Google Assistant و Microsoft Cortana کار می کند تا دستگاه های شما را از طریق Voice Control مدیریت کند. شما نتنها یک گجت را می توانید کنترل کنید. بلکه تعداد زیادی از گجت ها ی موجود در خانه را می توانید کنترل کنید. هنگام ایجاد یک دستور صوتی ، به هر Smart Plug یک اسم اختصاص دهید و ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید برای همه دستگاه های هوشمند خود یک گروه ایجاد کنید و همه آنها را با یک دستور کنترل کنید.

 

یک برنامه برای همه

برنامه Kasa بصورت رایگان با تمام دستگاه های خانه هوشمند TP-LINK کار می کند ، به شما امکان می دهد به راحتی از طریق هر دستگاه Android یا iOS خانه خود را کنترل کنید.

 

بدون نیاز به هاب 

گجت Smart Plug بدون نیاز به هاب جداگانه یا سرویس اشتراک پولی با هر روتر Wi-Fi کار می کند. و این قابلیت آنرا خیلی خیلی بیشتر کرده است.

 

 

 

دوستان تاپیکسی عزیز گجتهای  سری دهم در اینجا به اتمام می رسد. در ادامه باز هم با گجت های جدید برمی گردیم. برای دیدن سری های قبلی می توانید به لینک های پایین مراجعه کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

گجت سری 2

گجت سری 3

گجت سری 4

گجت سری 5

گجت سری 6

گجت سری 7
گجت سری 8
گجت  سری 9
گجت  سری 10

گجت  سری 11

گجت  سری 12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.