گجتهای شگفت انگیز سری 12

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری 12

گجتهای شگفت انگیز سری 12

گجتهای شگفت انگیز سری 12

 

امروز در تاپیکس  گجتهای شگفت انگیز سری 12 را با هم بررسی می کنیم. چنانچه  سری یازدهم را ندیده این به اینجا مراجعه کنید.

 

 

گجت Kevo Touch ، با این گجت دنیای خود را باز کنید

 

گجتهای شگفت انگیز سری 12

 

گجت Kevo 2nd Gen طراحی شده توسط شرکت Kwikset می باشد. که یک قفل هوشمند می باشد. و با استفاده از بلوتوث می توانید با گوشی به آن متصل شده و قفل در منزل خود را باز کنید. دیگر لازم نیست تا با دسته کلیدهای سنگین درگیر شوید. Kevo 2nd Gen یک قفل لمسی قابل اعتماد را برای شما فراهم می کند. در نسل جدید این گجت شما با طراحی زیباتر و گزینه های امنیتی جدیدی روبرو هستید. شما همین الان می توانید با مراجعه به سایت آمازون این گجت را با قیمت 179 دلار تهیه کنید.

 

گجت

 

این قفل از دو قسمت تشکیل شده است که یکی در قسمت بیرونی درب و دیگری در قسمت داخلی نصب می شود. برای باز کردن قفل در شما گزینه های متعددی را پیش رو دارید. یا با استفاده از لمس کردن قسمت بیرونی قفل آنرا باز کنید یا با استفاده از کلید از خارج از منزل آنرا باز کنید. همچنین از داخل میتوانید با چرخاندن دستگیره آنرا باز کنید. همچنین با استفاده از گوشی تلفن همراه خود و قرار گرفتن در محدوده بلوتوث گجت از بیرون و داخل می توانید درب را باز کنید. این قفل با وجود قابلیتهای هوشمند شکل قفل های سنتی را دارد و خیلی زیبا می باشد. گجت Kevo 2nd Gen در آپدیت جدیدش از دستورات الکسا نیز برای کنترل قفل می توانید استفاده کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

 

 

قفل هوشمند  را لمس کنید تا درب باز شود

 

گجت های شگفت انگیز

 

وقتی شما بیرون از خانه هستید و می خواهید وارد خانه شوید چنانچه با گوشی خود به قفل متصل شده باشید از قبل این گجت شما را تشخیص داده و با لمس آن بدون بیرون آوردن گوشی از کیف یا جیبتان درب را برای شما باز می کند. حتی شما می توانید با استفاده از یک هاب WiFi Kevo Plus از راه دور نیز به این قفل هوشمند متصل شوید.

 

مکان شما را شناسایی می کند

 

گجت های شگفت انگیز

 

این گجت با تشخیص اینکه تلفن شما در داخل خانه است یا نه می تواند تشخیص دهد که درب را باز کند یا نه. در صورتی که تلفن شما در داخل خانه باشد و از بیرون قفل لمس شود درب را باز نمی کند. تا امنیت شما را حفظ کند.

 

 

جدید SmartKey Security پیشرفته

 

گجت های شگفت انگیز

امنیت پیشرفته SmartKey مقاومت شدیدی در برابر تکنیک های پیچیده ورود اجباری و روش های غیرقابل شناسایی ، مانند انتخاب قفل و ضربه زدن به قفل ایجاد می کند. Kevo دارای درجه 2 ANSI ، دارای گواهینامه BHMA و دارای درجه حرارت UL است.

 

 

نصب آسان

Kevo  با اکثر درب های امروزی همخوانی داشته و تنها با پیچ گوشتی و در عرض چند دقیقه نصب می شود. راهنمای آن به شما کمک می کند تا تمامی قطعات آنرا به آسانی روی هم نصب کنید.

 

 

چه کسانی قفل درب شما را باز می کنند

 

گجت های شگفت انگیز
با  Kevo شما می توانید فعالیت کاربر را در سیستم خود ردیابی کنید. وقتی به سوابق  قفل روی نرم افزار گوشی خود رجوع می کنید، می توانید ببینید چه کسی Kevo را قفل یا باز می کند و یا چه کسی eKey ارسال می کند ، چه کسی با لمس قفل را باز می کند. و همچنین می توانید اعلان ها را تنظیم کنید و هنگام قفل و باز شدن درب به شما هشدار داده می شود.

 

 

 

با eKeys ، به دوستان خود اجازه دهید از طریق تلفن به خانه شما وارد شوند.

 

 

گجت

 

هر قفل Kevo دارای دو eKey Anytime است. برای وقت های ضروری که یکی برای صاحب خانه و دیگری برای نزدیکان ، دوستان ، یکی از اعضای خانواده  که دارای تلفن هوشمند سازگار با Kevo می باشد. و شما می توانید برای این کلید هوشمند زمان بندی تعیین کنید. که بصورت نا محدود می تواند قفل را باز کرده  و پس از یک دوره 24 ساعته ، به طور خودکار حذف می شوند. این کلید به امنیت خانه و مهمان شما کمک شایانی می کند.

 

 

از لمس کردن برای بازکردن استفاده کنید

 

گجت های شگفت انگیز

 

اگر تلفن هوشمند ندارید. مشکلی نیست . شما می توانید از یک Kevo fob برای باز کردن قفل خانه استفاده کنید. شما می توانید این کلید را در جیب خود داشته باشید. و فقط قفل را لمس کنید. شما می توانید این تیکه را به مهمان خود بدهید. تا در عبور و مرور بتواند در را باز کند و وارد خانه بشود.

 

آیا Kevo Lock  امنیت دارد ؟

 

Kevo از لحاظ دیجیتال و مکانیکی بسیار امن است. Kevo برای افزایش امنیت دیجیتال از چندین سطح رمزگذاری استفاده می کند و به طور مداوم آپدیت  می شود. این قفل همچنین شامل فناوری انحصاری جدید SmartKey پیشرفته شرکت  Kwikset است. که با سختگیرانه ترین  استانداردهای امنیتی آزمایش شده است. شما می توانید برای راحتی بیشتر و آرامش خاطر ، Kevo 2nd Gen خود را تنظیم کنید تا 30 ثانیه پس از باز کردن قفل درب را به طور خودکار دوباره قفل کند.

 

 

 

 

گجت Bruno  ، سطل زباله هوشمند

 

گجتهای شگفت انگیز سری 12

 

این یک سطل زباله معمولی نیست . یک سطل زباله هوشمند 140 دلاری است که باید شارژ شود.  این سطل زباله موسوم به “برونو اسمارت‌کن”(Bruno Smartcan)، نخستین سطل زباله قابل اتصال به اینترنت است که می‌تواند هم عملکرد یک سطل زباله آشپزخانه و هم عملکرد یک جاروبرقی را داشته باشد. این سطل آشغال هوشمند به حسگرهایی در قسمت جلو مجهز است که می‌تواند زباله‌هایی از قبیل گرد و خاک، مو و شیر ریخته شده روی زمین را مانند جاروبرقی بمکد تا شما را از خاک‌انداز بی‌نیاز کند. پس از پر شدن کیسه داخلی برونو، هشدارهایی به تلفن همراه کاربر ارسال می‌شوند تا نسبت به تخلیه آن اقدام کند.

 

گجتهای شگفت انگیز سری 12

 

این سطل، بدون نیاز به دخالت فیزیکی کار می‌کند و در آن به صورت خودکار باز می‌شود. برونو می‌تواند کاربر خود را از زمان بیرون بردن زباله و پر شدن کیسه آگاه کند. این سطل زباله پس از هر بار شارژ باتری، تا ۳۰ روز کار می‌کند و طی این ۳۰ روز به شارژ دوباره نیازی ندارد.

 

گجتهای شگفت انگیز سری 12

 

 

دوستان تاپیکسی عزیز گجتهای  سری دهم در اینجا به اتمام می رسد. در ادامه باز هم با گجت های جدید برمی گردیم. برای دیدن سری های قبلی می توانید به لینک های پایین مراجعه کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

گجت سری 2

گجت سری 3

گجت سری 4

گجت سری 5

گجت سری 6

گجت سری 7
گجت سری 8
گجت  سری 9
گجت  سری 10

گجت  سری 11

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.