گجتهای شگفت انگیز سری سوم

گجتهای شگفت انگیز سری دوم

گجتهای شگفت انگیز سری سوم

 

گجت های شگفت انگیز

 

با سلام خدمت دوستان تاپیکسی عزیز با گجتهای شگفت انگیز سری سوم با شما همراه هستیم تا آهر با ما همراه باشید.

 

 

گجت Ecomo Bottle، یک بطری آب که هر آبی رو برات تصفیه می کنه

 

گجت های شگفت انگیز

 

Ecomo Bottle،در واقع یک بطری آب است که توانایی تصفیه آبهای آلوده را دارد. و با هدفهای کاملا انسان دوستانه و دوست دار طبیعت طراحی و ساخته شده است. آب پاک اولین گزینه برای سلامتی می باشد. این گجت آب های ناسالم را به آب سالم قابل شرب تبدیل می کند. بدون اینکه انرژی مصرف شود. و یا تجهیزاتی لازم باشد تا این کار را انجام بدهد. همه چیز داخل یک بطری قابل حمل قرلر داده شده است.

این گجت برای مناطقی از جهان که به آب آشامیدنی سالم دسترسی ندارند. از جمله کشور های جهان سوم و کشورهای آفریقایی کمک خیلی بزرگی می کند و در زمان هایی که حوادث طبیعی دسترسی به آب آشامیدنی سالم را سخت و حتی غیر ممکن می کنند. شما با استفاده از این گجت هوشمند براحطی می توانید آب نوشیدنی سالم خود را تهیه کنید و از این بابت نگران نباشید. در این گونه حوادتپث آب های آلوده به سرعت سبب انتشار بیماری های خطرناک می شوند از جمله وبا. این گجت کاربردی این مشکلات بزرگ را که دولت ها را درگیر خود می کند حل می کند.

گجت

استفاده از بطری هوشمند در طبیعت

درمقیاس کوچکتر هنگامی که در طبیعت و یا در سفر آب آشامیدنی سالم در دسترس نباشد و آبهای جاری نیز خطر آلوده شدن را داشته باشد. یکی از راه ها استفاده از آب باران می باشد و یا جوشاندن آب ها تا از باکتری های آن در امان باشیم. ولی تمامی این روشها وقت گیر و در بعضی مواقع غیر ممکن می باشند. این ایده بسیار خلاقانه این مشکل را به آسانی برطرف کرده است و شما می توانید در هر جا و مکانی به آب آشامیدنی سالم دسترسی داشته باشید.

علاوه بر فواید بالا از فواید زیست محیطی دیگری که می توان به آن اشاره کرد کمک به کاهش تولید بطری های پلاستیکی بطور چشمگیری کرده است. همانطور که می دانی پلاستیک و بخصوص بطری های پلاستیکی ضررهای بسیار زیادی را به محیط زمین وارد کرده اند.

 

گجت های شگفت انگیز

نحوه عملکرد  گجت Ecomo Bottle در تصفیه آب

 برای استفاده از این گجت کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

 

  • ابتدا  بطري آب Ecomo Bottle را  پر از آب كنيد، چه از شیر آب یک توالت عمومی و یا  از آب يك رودخانه در منطقه اي كوهستاني.

 

گجت های شگفت انگیز

 

  • در مرحله بعد براي تست ميزان تمیزی  يا آلودگي آب داخل بطری ،  گجت Ecomo Bottle را كمي تكان دهيد. تا ميزان سلامت آب با استفاده از نور سبز و عبارت Great (عالي)، نور زرد و عبارت Moderate (متوسط) و نور قرمز و عبارت Bad (بد) به شما نشان داده شود.

 

گجت

 

  • در مرحله آخر براي آنكه آب داخل بطری به درجه ای از سلامت و پاكی برای آشاميدن برسد. با چرخاندن قسمت انتهايي گجت ، آب را از ميان فيلتر هاي بطری عبور دهید.  و بعد از انجام اين مرحله، با خیال راحت ، آب تصفيه شده داخل بطري را بنوشيد. به همین سادگی.

گجت های شگفت انگیز

 

گجت های شگفت انگیز

 

گجت جدید تصفیه آب

این گجت با استفاده از فيلترهای داخلی می تواند. آب را از عوامل آلوده كننده مانند خش و خاساک ، گل و لایی ،حشرات موذی، مواد شيميايی ، باكتری ها و فلزات سنگينی مانند جیوه و سرب  پاک کرده و آن را براي آشاميدن آماده سازد.

 

ساير قابليت ها و تکنولوژی بکار رفته در گجت جديد   Ecomo Bottle

 

از ديگر قابليت ها جذاب  اين گجت  آن است. كه به شما امكان می دهد با جدا كردن قسمت بالایی بطری كه پس از تكان دادن، ميزان پاكي يا آلودگی آب را به شما نشان می داد. و بستن آن به مچ دستتان، ميزان نياز بدنتان به آب را به شما نشان دهد. تا همواره با مصرف ميزان لازم آب، سلامت بدنتان را تامين نماييد. فناوری خارق العاده ای که ارزش این گجت را چندین برابر می کند.

همچنين بطری Ecomo Bottle را می توان بعنوان فلاسک بکار برد. بدین معنی که با استفاده از تکنولوژی و فناوری بکار رفته در آن،  ميتواند آب را به مدت ٢٤ ساعت خنك و ١٢ ساعت گرم نگه دارد.

این بطری هوشمند قابلیت  شستشو در ماشين ظرفشويی را نیز دارد. و انرژی آن از طریق یک باتری تامین می شود که تنها با يكبار شارژ كامل به مدت ١ هفته از بطری می توانید استفاده کنید. همچنین با اتصال به گوشی تلفن همراه با استفاده از برنامه کاربری خود می تواند. داده های جمع آوری شده از آبهای موجود در مناطق شما را با دیگران به اشتراک بگزارد.

 

 

اسپیکر معلق ابری Making Weather، روی ابرها به موسیقی گوش بدهید

 

گجت های شگفت انگیز

 

Making Weather گجتی به شکل بسیار جالب و روییای ایست. در واقه این گجت یک اسپيكر به شكل يك ابر نرم و مخملی ست. كه بر بالای پايه مخصوص خود به صورت معلق مي ايستد. دقیقا  مانند آنكه تكه ابري در اتاق  شما باشد. با اين قابلیت  كه این گجت ابر سفید بجای باران برای شما موسيقي پخش ميكند. این گجت در حين پخش موسيقي در حالي كه به صورت معلق در هوا ايستاده با افكت هاي نوري حالتي شبيه به رعد و برق نیز ايجاد ميكند.

 

تكنولوژي به كار رفته در  Making Weather

 

گجت

 

گجت و اسپيكر Making Weather داراي يك كنترلر داخلي Arduino است. كه به سلیقه خود بتوانید نمايش نوري و شبيه سازي رعد و برق را مطابق با ريتم موسيقي در حال پخش هماهنگ كنید. این گجت  هنگامي كه به صورت معلق در بالاي پايه خود ايستاده است. به طور دائم در حركت و چرخش است. تا حسي شبيه به تماشاي يك تكه ابر حقيقي را در بيننده ايجاد نمايد.

گجت های شگفت انگیز

برای کارکردن این ابر نیاز به باتری شارژی می باشد. ولی پاییه آن باید همیشه به منبع انرژی متصل باشد.

فرض کنید با صدای باران و تصویر ابری واقعی که در حال رعد و برق می باشد. با جلوه های نوری در اتاق خود چقدر حس خوبی به شما دست میدهد.

 

دوستان تاپیکسی عزیز گجتهای شگفت انگیز سری سوم در اینجا به اتمام می رسد. در ادامه باز هم با گجت های جدید برمیگردیم. برای دیدن سری های قبلی می توانید به لینک های پایین مراجعه کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.