گجتهای شگفت انگیز سری دهم

گجتهای شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری دهم

Vision AVTR

 

امروز در تاپیکس  گجتهای شگفت انگیز سری دهم را با هم بررسی می کنیم. چنانچه  سری نهم را ندیده این به اینجا مراجعه کنید.

 

Vision AVTR ، طرح مرسدس بنز با الهام از فیلم آواتار

 

Vision AVTR

 

خودروی مفهومی مرسدس بنز با نام Vision AVTR یک طرح پیشرفته و نوآورانه می باشد. که الهام گرفته از فیلم آواتار می باشد. این خودرو تعادلی بین انسان و طبیعت و ماشین ایجاد کرده است. با قابلیت های هوشمند.

 

Vision AVTR

 

قسمت جالب توجه طراحی این خودرو مفهومی قسمت پشت بدنه این خودرو می باشد. که با داشتن  ۳۳ قطعه با قابلیت جدا شدن از بدنه نمای فضایی به این خودرو داده است.  به این قطعات  Bionic Flaps می گویند. و این Bionic Flaps ها فقط برای زیبایی ظاهری نیستند. این قطعات قابلیت برقراری ارتباط با آدمهای  اطراف خود را دارند. و بصورت هوش مصنوعی می توانند با افراد ارتباط برقرار کرده و کاربردهای بسیار بالایی به این ماشین بدهند.

 

گجت های شگفت انگیز

 

چرخهای زیبایی که برای این خودرو در نظر گرفته شده است یک قابلیت بسیار حیرت انگیز دارند و می توانند بصورت مورب حرکت کنند. این ویژگی برای پارک کردن خودرو در جاهای تنگ بسیار کارآمد می باشد.

 

گجت های شگفت انگیز

 

داخل خودرو مانند سفینه های فضایی جنگ ستارگان طراحی شده است. خبری از فرمان و پدال و داشبورد نیست. این ماشین  بصورت خودران هدایت می‌شود،برای همین نیاز به فرمان ندارد. شما می توانید از طریق نمایشگری که در مرکز داشبورد این خودرو قرار گرفته، با آن ارتباط برقرار کنید. تمامی کارها بصورت لمسی و با انگشتان شما انجام می گیرد. با داشتن سنسورهای تشخیص چهره می تواند کسانی را که از ماشین استفاده می کنند را شناسایی و به خاطر بسپارد.

 

Vision AVTR

 

پیشرانه این خودرو از نوع برقی و باتری در نظر گرفته شده برای این خودرو باتری 110 کیلووات ساعتی می باشد. که بر اساس گرافین با سلول طبیعی ساخته شده است. این باتری فاقد مواد  سمی  است. و با یک باتری کاملا قابل بازیافت روبه‌رو هستیم.  زمان شارژ شدن این باتری  15 دقیقه بوده و با یک بار َارژ کردن  می توان  مسافتی برابر با 700 کیلومتر را طی کرد. برای هر کدام  از چرخ ها یک موتور در نظر گرفته شده که در مجموع قدرتی برابر با 470 اسب بخار تولید می کنند.

 

Vision AVTR

 

 

 

گجت Muama،  به ۴۰ زبان دنیا حرف بزن!

 

گجت های شگفت انگیز

 

اگر از دسته کسانی هستید که عاشق سفر های خارجی می باشید. و امکان سفر را نیز دارید ولی برای ایجاد یک سفر بیاد ماندنی و آزاد از قید و بند تورهای مسافرتی شما باید خودتان به تنهایی بتوانید. این سفر ها را شروع کنید جدای از بحث مالی یکی از مهمترین و بزرگترین مهارت برای این کار بلد بودن زبان آن کشور می باشد.

شما برای هر کاری که بخواهید انجام دهید از هتل رزرو کردن گرفته تا سفارش غذای مورد علاقه پرسوجو برای مکان های دیدنی و هر مورد دیگری باید با زبان آن کشور بتوانید صحبت کنید. ولی هر بار به دلیل بلد نبودن زبان از اینکار منصرف می شوید. و یاد گرفتن این همه زبان نیز برای همه امکان پذیر نمی باشد.

 

 

امروز یک گجت فوق العاده را به شما معرفی می کنم. که دیگر این مشکل را اصلا در ذهن خود نداشته باشید. و تنها در عرض چند ثانیه به زبان های مختلف دنیا قادر باشید صحبت کرده و نیاز های خود را در هر کشوری و با هر زبانی براورده کنید. این گجت صنعت گردشگری را متحول می کند.

 

گجت های شگفت انگیز

 

 

گجت Muama یک دستگاه کوچک می باشد که براحتی در جیب شما قرار می گیرد. و می توان آنرا در هر شرایطی با خود حمل کنید. شما با این گجت می توانید بدون بلد بودن حتی یک کلمه از زبان با هر کسی هم صحبت شوید. و تنها با فشار دادن یک دکمه به 40 زبان مختلف دنیا قادر به صحبت کردن باشید.

 

گجت های شگفت انگیز

 

نمونه های از اپلیکیش های موبایل برای این منظور طراحی شده اند. که نیاز به انترنت و دردسرهای خاص خود را دارند. اما این گجت به سرعت می تواند بین شما و طرف مقابل ارتباط ایجاد کند. شما فقط کافی است زبان طرف مقابل را انتخاب کرده و شروع به صحبت کردن کنید با زبان خودتان . Muama در کسری از ثانیه و بسرعت صحبتهای شما را به زبان آن فرد ترجمه  و از بلند گوی خود پخش می کند.

 

 

 

 

 

 

 

دوستان تاپیکسی عزیز گجتهای  سری دهم در اینجا به اتمام می رسد. در ادامه باز هم با گجت های جدید برمی گردیم. برای دیدن سری های قبلی می توانید به لینک های پایین مراجعه کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

گجت سری دوم

گجت سری سوم

گجت سری چهارم

گجت سری پنجم

گجت سری ششم

گجت سری هفتم
گجت سری هشتم
گجت  سری نهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.