گجتهای شگفت انگیز سری هشتم

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری هشتم

گجت های شگفت انگیز

 

گجتهای شگفت انگیز سری هشتم

 

امروز در تاپیکس  گجتهای شگفت انگیز سری هشتم را با هم بررسی می کنیم چنانچه گجتهای شگفت انگیز  سری هفتم  را ندیده این به اینجا مراجعه کنید.

 

superflex ، گجت پوشیدنی برای تقویت سیستم اسکلتی بدن

 

گجت های شگفت انگیز

 

پیشرفت فناوری هیچ مرزی را نمی شناسد. و به تمامی جنبه های زندگی ما کشیده شده است. از دنیای الکترونیک گرفته تا پزشکی و ورزشی. در تمامی زمینه ها شما شاهد ورود گجت های هوشمند و نوآورانه می باشید. که زندگی کردن را به مراتب برای ما آسانتر می کنند. در همین حوزه می خواهیم به بررسی گجتی بپردازیم که قابلیت پوشیدن داشته و در انجام حرکات به ما کمک می کند.

 

گجت های شگفت انگیز

 

این نوع گجت های پوشیدنی برای تقویت سیستم اسکلتی بدن در  طیف های وسیعی کاربرد دارد. از کمک به سالمندان گرفته تا کسانی که بر اثر سانحه توانایی خود را از دست داده اند. برای باز توانی و کمک به ایستادن و راه رفتن دوباره. دیگری برای کمک به کسانی که در شغل های سنگین فعالیت می کنند و نیاز به جابجا کردن اجسام و نیروی زیاد پیدا می کنند. در آخر برای مصارف نظامی نیز می توان از این نوع گجت ها استفاده کرد.

 

گجت های شگفت انگیز

 

برای نمونه از این گجت پوشیدنی می توان به عنوان کمک برای سربازان در میدان جنگ استفاده کرد تا کارایی سربازان خود را تا حد بسیار زیادی بالا ببریم. شرکت Superflex با طراحی رباطی که مانند اسکلت در دور بدن شما قرار می گیرد. توانایی بسیار زیادی را به شما داده و می توانید با استفاده از آن اجسام بسیار سنگین را جابجا کنید.

نحوه عملکرد گجت  Superflex

 

با داشتن سنسورهای هوشمند نحوه حرکت شما را آموخته و به توان شما کمک می کند. از مشکلات این گجت ها سنگیی آنها بود که برای پوشیدن و مانور دادن مشکل ساز می بود. اما این گجت با وزن سبکی که دارد بسیار قدرتمند می باشد و توان شما را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. با استفاده از این گجت می توانید به بیماران تصادفی یا قطع نخاعی در بهبودشان کمک کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

 

هوم ‌پاد مینی ، گجت هوشمند اپل با قیمت ۹۹ دلار 

 

گجت های شگفت انگیز

 

هوم‌ پاد مینی نسل جدید بلندگوهای هوشمند اپل هستند که ویژگی‌های بسیار جالب توجهی برای آن در نظر گرفته شده است. با ما همراه باشید تا به بررسی آن بپردازیم. وقتی نام اپل روی محصولی باشد حتما ویژگی کیفیت بالا را خواهد داشت چراکه مهندسان  این برند معروف بسیار روی کیفیت و عالی بودن توجه دارند. کسانی که از محصولات اپل استفاده کرده اند بهتر این موضوع را درک می کنند. این هوم پاد با داشتن قیمت مناسب توجهات بسیاری را جلب کرده است. قیمت تمام شده آن 99 دلار می باشد.

 

hompod

 

هوم‌ پاد مینی نسل چندمی از این محصول می باشد. و تفاوت هایی با سری های قبلی کرده است. ساخت این هوم پاد بقدری جمع و جور است که در هر مکانی می توانید آنرا با خود حمل کنید. بشکل استوانه طراحی شده که این شکل بصورت خیلی عالی می تواند صدا را در هوا به گردش در بیاورد. این گجت با اتصال به دستیار صوتی اپل یعنی سیری تمامی امکانات آن را نیز برای شما در دسترس قرار می دهد. از ویژگی های سیری تعامل با صدای محیط می باشد و توانایی تشخیص صدای محیط ارتباط با آیفون شما و حتی آپل واچ شما را دارد. در قسمت بالای هوم پاد یک صفحه نمایش قرار دارد که اطلاعات را به شما نمایش می دهد.

 

hompod

 

 

این بلندگو می تواند صدا را به صورت 360 درجه پخش کند و از یک درایور اصلی و دو رادیاتور پسیو بهره می برد. و با استفاده از یک هدایتگر صوتی در زیر صدا را هدایت می کند.در صورتی که چندین هوم پاد در خانه داشته باشید بصورت هوشمند با نزدیک شدن بهم صدا را بصورت استریو پخش می کنند و با هم هماهنگند. برای کارایی بهتر اپل در این هوم پاد از  تراشه S5  استفاده کرده است. تا بتوان  سیری را روی آن بسیار روان اجرا کند و کیفیت صداها هم بالا برود.

 

hompod

 

این هوم پاد به همراه سایر دستگاه‌های اپل مانند آیفون‌های جدید و اپل واچ که به  تکنولوژی UWB مجهز شده‌اند. ویژگی UWB باعث شده که این دستگاه متوجه نزدیک شدن کاربر بشود و در اتاق یا خانه را باز کند.

اپل برای  هوم ‌پاد مینی از تراشه U1 استفاده کرده است.  پشتیبانی هوم ‌پاد مینی از تکنولوژی UWB باعث شده مکان دقیق دستگاه‌هایی که تراشه U1 دارند مشخص شود و بتوان آن دستگاه‌ها را کنترل کرد. پس این تراشه بعنوان یک ردیاب در داخل محصولات اپل بکار می رود. تا با هوش مصنوعی بتوانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند.

 

 

Classon ،کلاه ایمنی هوشمند

 

گجت های شگفت انگیز
با امنیت کامل دوچرخه سواری کنید. اما باید از کلاه هوشمند Classon استفاده کنید. در دوچرخه سواری در مکان هایی که لاین مخصوص دوچرخه سواری در نظر گرفته نشده است. شما با خطراط بسیاری روبرو هستید. اما توسط گجت ابداعی Classon این خطرات به حداقل رسیده است. موارد زیر از نمونه ابتکارات این گجت می باشد.

حذف نقاط کور 

این یک کلاه عادی نیست بلکه دو دوربین در جلو و عقب برای آن تعبیه شده است. که با بررسی اطراف شما میط را برای شما با استفاده از یک چراغ در جلوی کلاه به شما اعلام می کند. یعنی اگر وسیله ای به شما نزدیک شود این چراغ شروع به چشک زدن می کند و شما را متوجه خطر می کند.

 

گجت های شگفت انگیز

 

چراغ راهنمای حرکتی

در هنگام دوچرخه سواری برای پیچیدن به هر سمت شما باید دستان خود را به نشانه چپ یا راست بالا ببرید. تا دیگران متوجه چرخش شما بشوند. همینکار را اگر در هنگامی که این گجت را روی سر خود دارید انجام دهید. با استفاده از حسگر های پیشرفته تشخیص حرکت با بلابردن دست راست چراغ راهنمای سمت راست روی کلاه را روشن می کند. واگر به سمت چپ بروید دست راست را بلند کرده تا چراغ سمت چپ روشن شود به مین راحتی.

 

چراغ ترمز اتومات 

در هنگام شب وجود چراغ ترمز حیاتی می باشد. در این گجت یک چراغ ترمز اتومات در نظر گرفته شده است که هنگام ترمز با حسگر شتاب سنج بصورت اتومات روشن می شود. و به رانندگان عقب اعلان خطر می دهد.

 

گجت های شگفت انگیز

 

دوستان تاپیکسی عزیز گجتهای شگفت انگیز سری هشتم در اینجا به اتمام می رسد. در ادامه باز هم با گجت های جدید برمیگردیم. برای دیدن سری های قبلی می توانید به لینک های پایین مراجعه کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری دوم

گجتهای شگفت انگیز سری سوم

گجتهای شگفت انگیز سری چهارم

گجتهای شگفت انگیز سری پنجم

گجتهای شگفت انگیز سری ششم

گجتهای شگفت انگیز سری هفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.