گجتهای شگفت انگیز سری یازدهم

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری یازدهم

گجت های شگفت انگیز

گجتهای شگفت انگیز سری یازدهم

 

امروز در تاپیکس  گجتهای شگفت انگیز سری یازدهم را با هم بررسی می کنیم. چنانچه  سری دهم را ندیده این به اینجا مراجعه کنید.

 

گجت Quirky Egg Minder ، جا تخم‌مرغی هوشمند

 

گجت های شگفت انگیز

 

Quirky Egg Minder با مشارکت شرکت جنرال الکتریک ساخته شده است . شما با استفاده از این گجت اطلاعات مفیدی را درباره تخم مرغ های داخل یخچال به شما می دهد. فرض کنید بعد از مدتی به خانه برگشته اید و نمی دانید که تخم مرغ های خود را کی خریده اید. و آیا تاریخ مصرف شان تمام شده است یانه. ویا در مرکز خرید هستید و نمی دانید که آیا تخم مرغ در خانه دارید یا نه. 

 

گجت های شگفت انگیز

 

این گجت با اپلیکیشنی به موبایل هوشمند شما متصل شده و اطلاعاتی درباره تمام شدن موجودی تخم‌مرغ‌ها، نزدیک شدن به تاریخ انقضای آنها یا فاسد شدن‌ شان به شما نشان می‌دهد. شما می توانید تا تعداد 14 عدد را در این جاتخم مرغی قرار دهید.

 

گجت Hidrate Spark ، بطری آب هوشمند

 

گجت های شگفت انگیز

 

آب یک ماده حیاتی برای زنده ماندن است. همه به اندازه زنده ماندن خودشان آب می نوشند. اما به اندازه سلامتی خود آب نمی نوشند. 75% بدن ما را آب تشکیل داده است. و برای تامین این حجم بسیار زیاد شما باید مقدار آب کافی را به بدن خود برسانید.

 

گجت های شگفت انگیز

 

متاسفانه بیشتر ما از این نکته غافل هستیم که نوشیدن آب کافی در طول روز به سلامت بدن ما کمک بزرگی می کند. در نتیجه دچار بیماری های متعددی می شویم. که نمی دانیم منبع آن کمبود آب در بدن می باشد. بعضی از ما اب نمی نوشند ولی برخی آب می نوشند ولی یادشان می رود که سر وقت خود این کار را انجام دهند. می پرسید مگر آب نوشیدن نیز وقت خاصی می خواهد. باید به شما بگویم بله یکی از رایج ترین آب خوردن ها که خیلی زیان بخش است آب خوردن هنگام غذا می باشد.

 

گجت های شگفت انگیز

 

گجت Hidrate Spark یک بطری آب هوشمند است. که با اتصال به موبایل شما و از طریق اپلیکیشن مخصوص خود. به شما نوشیدن آب را یادآوری می‌کند. با این محصول شما از میزان آب خورده شده در طول روز مطلع می شوید و چنانچه از وقت آب خوردنتان گذشت به شما یادآوری می کند. تا این کار را انجام بدهید. وبه سلامت شما خیلی کمک می کند.

 

گجت Hatch ، پرستاری هوشمند بای کودک شما

 

گجت های شگفت انگیز

 

برای پدر و مادرها که نگران سلامتی کودک عزیزشان هستند. از وزن و قد و نوع تغذیه گرفته تا چکاپ سلامتی ماهیانه و تمامی نگرانی های یک مادر را شما می توانید با این گجت حیرت انگیز تحت کنترل خود در بیاورید.

با استفاده از گجت Hatch شما می توانید پوشک کودک خود را نیز عوض کنید. با قرار دادن کودک روی این دستگاه شما به دنیایی از اطلاعات دست پیدا خواهید کرد. شما می توانید وزن کودک خود را قبل از غذا خوردن اندازه بگیرید. و بعد از شیر دادن به کودک خود دوباره آنرا روی دستگاه قرار داده ودستگاه اطلاعات جالبی را روی اپلیکیشن مخصوص خود روی موبایل شما بوجود می آورد.

 

گجت های شگفت انگیز

 

شما با دیدین افزایش وزن نوزاد خود از سلامت و رشد آن اطمینان پیدا می کنید. مقدار شیر خوردن نوزاد را اندازه گیری می کند. تا در صورت کم خوری شما متوجه این نکته شوید. نکته جالبتر این است که مادر می تواند بفهمد که در هر پستان خود به چه اندازه شیر می تواند تولید کند. و آمار بسیار دقیقی داشته باشد تا بتواند شیر مورد نیاز کودک خود را نسبت به رشد آن تامین کند.

گجت های شگفت انگیز

 

شما می توانید با ارسال اطلاعات جمع آوری شده به یک پزشک متخصص از وضعیت سلامتی کودک خود اطمینان داشته باشید. شما می توانید اطلاعات کاملی را از قبیل قد ، وزن ، مقدار زمان خواب ، زمان بیداری ، مقدار خوراک ، زمان گرسنگی و… تمامی این اطلاعات در اپلیکیشن و دردسترس شما قرار دارد.

 

گجت های شگفت انگیز 

 

 

گجت Flosstime ، نخ دندان هوشمند 

 

گجت Flosstime

 

بهداشت دهان و دندان امروزه به دلیل هزینه بالای دندان پزشکی و تاثیری که در چهره ما دارد خیلی مهم می باشد. شما با خنده خود و داشتن دندانهای زیبا و سالم می توانید. زندگی خیلی بهتری داشته باشید. یاد آوری مسواک زدن برای خیلی ها خیلی سخت می باشد. و نخ دندان کشیدن بعد از مسواک خیلی سخت تر.

 

گجت Flosstime

 

این گجت برای بهداشت دهان و دندان شیوه ای جالب را در پیش گرفته است. معمولا برای اینکه یک کار را به عادت تبدیل کنیم. تا آنرا هیچ وقت ترک نکنیم باید یک سیستم پاداش را برای خود تعریف کنیم که بعد از انجام کار درست به خودمان پاداش بدهیم. این گجت درست همین سیستم را دنبال کرده است. با داشتن پد چسپی براحتی به شیشه حمام و یا دیوار حمام چسپیده و در دسترس می باشد. برای استفاده از آن فقط کافی است دکمه آنرا لمس کرده تا نخ دندانی به طول 45 سانتی متر را به شما بدهد. همین کار لذت نخ کشیدن را برای شما دوچندان می کند.

 

گجت Flosstime

 

در اطراف این گجت نوار ال ای دی رنگی در نظر گرفته شده است. که با زدن دکمه و بیرون آمدن نخ دندان یک تایمر 90 ثانیه ای به کار می افتد و با رقص نور شما میتوانید این تایم را مشاهده کنید. بعد از نخ کشیدن این گجت با طرح لبخندی آبی به شما جایزه می دهد. تا این کار برای شما لذت بخش تر شود.

 

گجت Flosstime

 

در صورتی که مدت زمان استفاده نکردن از نخ دندان طولانی شود این گجت یک اخم نارنجی را برای یاد آوری به شما نشان می دهد.برای هرچه جذاب کردن نخ دندان برای کودکان شکلک های برای این گجت طراحی شده به شکل حیوانات تا بچه ها را بیشتر به این کار ترغیب کنند.برای تامین انرژی این گجت شما می توانید از 2 باتر نیم قلمی بهره بگیرید.

گجت Flosstime گجت Flosstime

 

 

دوستان تاپیکسی عزیز گجتهای  سری دهم در اینجا به اتمام می رسد. در ادامه باز هم با گجت های جدید برمی گردیم. برای دیدن سری های قبلی می توانید به لینک های پایین مراجعه کنید.

 

گجت های شگفت انگیز

گجت سری دوم

گجت سری سوم

گجت سری چهارم

گجت سری پنجم

گجت سری ششم

گجت سری هفتم
گجت سری هشتم
گجت  سری نهم
گجت  سری دهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.